-
-

У Дубні завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд

23.12.2017
dubno-champ-2017.jpg (50.59 Kb)Відділ молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради спільно з міською організацією ФСТ «Спартак» в спортивному залі ЗОШ № 6 завершили спортивний сезон чемпіонатом міста з волейболу серед чоловічих команд. В змаганнях взяли участь 7 команд – працівники установ, підприємств, організацій та збірні команди міста.

Ігри проходили в напруженій та цікавій боротьбі. Команди, які посіли в підгрупах друге місце змагалися за бронзові нагороди, а команди, які вибороли перші місця змагалися за звання чемпіона. В підсумку бронзовим призером стала команда Мирогощанського аграрного коледжу, перемігши міську молодіжну волейбольну команду.

У фінальному поєдинку зустрілися команди «Медик» та «Дубномолоко». Перемогу здобула команда «Дубномолоко».

Кращими гравцями чемпіонату стали Володимир Пелех, Вадим Середа, Олег Момотюк та Назар Омельченко, які були нагороджені пам’ятними дипломами міської ради.

Відділ молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради та міська організація ФСТ «Спартак» вітають спортсменів міста Дубно з прийдешнім Новим роком, Різдвяними святами та бажають їм міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у житті та спорті.

Джерело: 03656.com.ua
Переглядів: 199 Коментарів: 0