-
-

У Городці відбувся черговий турнір «Кубку Мазаних» з волейболу

26.12.2018

У неділю, 23 грудня, після 4 років перерви в приміщенні Городецької школи відбувся 24 щорічний турнір з волейболу. Учасниками змагань стали як місцеві команди, так і гості з сусідніх сіл.

Загалом між собою змагалось 5 команд із трьох сіл: з Городця (збірна села, збірна школи та жіноча збірна), Полиць та Великих Цепцевич.

Головну нагороду – перехідний кубок – вибороли волейболісти із села Великі Цепцевичі. Друге місце посіла команда збірної Городця, третє – отримали гравці із Полиць.

Змагання були організовані коштом сільської ради за сприяння Городецької загальноосвітньої школи та всеукраїнської програми Healthy Schools (Здорові школи).

Традиція проводити ці змагання зародилась в знак вшанування пам'яті братів Миколи та Володимира Мазаних – педагогів місцевої школи та спортсменів, які своєму захопленню – волейболу – присвячували весь свій вільний час.

З їх ініціативи була створена волейбольна команда, яка в 1975 році виступила на обласних змаганнях і зайняла ІІ місце. До речі, членом цієї команди був і відомий нині журналіст, член Національної спілки письменників України Віктор Мазаний.

Турнір було засновано у 1992 році за ініціативи Володимирецької райдержадміністрації, Спорткомітету міста Володимирець, голови сільської ради та директора радгоспу Городецький.

Джерело: volodymyrets.city