-
-

У Здолбунові відбулися змагання з волейболу

18.10.2018

У спортивному залі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 13 жовтня відбувся районний товариський турнір з волейболу, присвячений Дню захисника України. Оскільки сьогодні наш спокій оберігають не лише чоловіки, а й жінки, тому було вирішено провести ігри серед представниць прекрасної статі.

У турнірі взяли участь чотири команди, серед яких: ВК «Онікс» 04, ВК «Онікс» 02 клубу за місцем проживання «Юність», команда клубу за місцем проживання «Екстрім» с. Здовбиця та команда Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Ігри видалися захопливими та видовищними. Дівчатка вправно демонстрували свою майстерність та не бажали поступатися у жодному розіграші.

У результаті бронзові нагороди виборов КзМП «Екстрім», юні спортсменки з ВК «Онікс» 2004 року народження у запеклій боротьбі поступились своїм старшим одноклубницям та поклали до своєї скарбнички срібло. Гравчині ВК «Онікс» 2002 року народження КзМП «Юність», не програвши жодної партії, посіли перше місце.

За команди щиро вболівали глядачі, у проведенні змагань посприяв відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.

Джерело: Здолбунівська районна державна адміністрація
Переглядів: 88 Коментарів: 0