РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Відзначили свято на майданчику

26.06.2017

В неділю у Вараші відбувся традиційний турнір з паркового волейболу присвячений Дню молоді.

Ці змагання у місті атомників завжди користуються популярністю і збирають велику глядацьку аудиторію. Не став винятком і звітний турнір в якому прийняли участь шість команд: «Рідне місто», «Сокіл», «Ветерани», «Військова частина» та дві команди молоді «Атлант» та «Голда».

Варто зазначити, що молодіжні команди закінчили «підготовку» до турніру буквально за декілька годин до початку змагань т.я. саме напередодні відзначали визначну подію в їхньому житті - «Випуск -2017». Тож зустрівши світанок і перевдягнувшись з офіційних костюмів в пляжну екіпіровку вони вже за декілька годин були на майданчику. Це краще свідчення того, що для них значить волейбол. І це не може не радувати!

При всьому при тому юнаки показали досить змістовну гру. Атлантам не пощастило з жеребом: вони попали в групу до фаворитів турніру – команд «Сокіл» та «Рідне місто». При цьому юнь не знітилася і дала бій фаворитам. «Рідному місту» атланти поступилися лише на тай-брейку. Та й з «Соколом» у молоді були певні шанси, але у вирішальний партії вони поступилися 13:15.

Друга юнацька команда взагалі виконала завдання мінімум: в суперництві з ветеранами та військовими їм вдалося пройти груповий етап і фінішувати в групі слідом за досвідченими гравцями.

В півфіналах волейболісти «Рідного міста» переграли ветеранів, а соколи взяли гору над юнацькою командою «Голда».

Таким чином визначилися команди, які розіграли нагороди турніру. В грі за 3-є місце дався взнаки досвід команди «Ветерани», яка не без проблем але всеж, переграли молодь. Ну, як і годиться, окрасою змагань став фінал. Волейболісти громадського об’єднання «Рідне місто» чинили відчайдушний спротив «Соколу», час від часу навіть знаходячись попереду в рахунку по ходу партій, але в цей день соколи були сильніше.

Буквально видряпавши вирішальний сет з рахунком 16:14 вони залишили головний приз в себе. Переможцями турніру стала четвірка Андрій Середа, Віталій Шкабура, Анастасія Якубська та Мирослава Войтюк.

Вітаємо переможців та відзначаємо високу якість організації турніру!