-
-

Юні волейболісти Острога привезли зі змагань срібло та бронзу

03.01.2018

Острозькі дітлахи показали гарний результат у відкритій першості КДЮСШ міста Нетішин з волейболу, які відбувалися 30 грудня.

У змагання взяли участь найменші вихованці дитячою юнацької спортивної школи нашого міста, юнаки та дівчата 2007 року народження.

Острозькі волейболісти повернулися зі змагань із чудовим результатом. Дівчатка посіли 3 призове місце, а хлопчики змогли вибороти срібло.

Зазначимо, що діти займаються волейболом лише близько трьох місяців.

Джерело: ostrog.rayon.in.ua
Теги: ДЮСШ(Острог)
Переглядів: 109 Коментарів: 0

18.04.17 Команда острозької ДЮСШ прийняла участь у фінальному турнірі «Дитячої ліги»
01.03.17 Команда Острозької ДЮСШ у вісімці кращих команд України з волейболу!!!!
22.11.16 У Тернополі завершився перший тур чемпіонату України "Дитяча ліга" з волейболу серед юнаків 2004 р.н.