РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Млинівський етап виграє пара Свірідов/Павлюк

17.06.2018

Два дні 15-17-го червня на майданчиках стадіону «Колос» в Млинові проходили ігри третього туру чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків.

Позмагатися за призи змагань виявили бажання п'ятнадцять пар, які представляли Кропивницький, Рівне, Самбір, Хмельницький, Харків, Сваляву, Ужгород, Суми, Вараш та Млинів.

Як і завжди, турнір пройшов за підтримки агрофірми «КАМАЗ-АГРО».

Послідовно перегравши пари Свирид / Коблюк(Рівне) – 2:1, Ліцман / Павелко(Самбір) 2:1 та Ковальчук / Ковальчук(Хмельницький / Харків) - 2:0 до фіналу вийшла пара Ігор Свірідов / Владислав Павлюк(Кропивницький/Рівне).

В головному матчі турніру їм знову довелося зустрітися з самбірськими пляжниками. Цього разу кропивницько-рівненська команда здобула більш впевнену перемогу з рахунком 2:0.

В грі за третє місце Роман та Володимир Ковальчуки переграли 2:1 закарпатську пару Михайло Скукіс / Максим Іванко.

З інших представників нашого регіону потрібно виділити вараську пару Ігор Ципан/ Іван Романчук, яка посіла п’яту сходику та господарів змагань, млинівчан, Олега Покотило та Владислава Шевчука, які фінішували сьомими.

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом!

А наступний тур чемпіонату України з пляжного волейболу, вже за тиждень, прийматиме Харків.