-
-

Пара Свірідов/Павлюк виборола бронзу в Харкові.

24.06.2018

В Харкові відбулися матчі 4-зіркового етапу чемпіонату України з пляжного волейболу. Знову вдало виступала пара Ігоря Свірідова з Кропивницького та рівнянина Владислава Павлюка.

Після перемоги на етапі в Млинові і цього разу кропивницько-рівненська пара опинилася на подіумі. Щоправда цього разу хлопці вибороли бронзові нагороди. Свірідов і Павлюк стартували з двох перемог, але були зупинені майбутніми срібними призерами турніру – парою Денін/Денисенко. Тож за вихід у вирішальну стадію довелося зіграти «зайвий» матч. Однак Ігор і Владислав впевнено справилися з завданням обігравши 2:0 харківську пару Анохін/Полун.

Таким чином вони вийшли до півфіналу де на них чекали фаворити і майбутні переможці турніру – пара Ємельянчик/Попов. Запорізька пара виявилася сильнішою.

Тож довелася грати за бронзу. Суперниками Свірідова і Павлюка стали представники Білої Церкви Дідик / Бур'ян. Перемігши 21:15 та 21:18 Ігор Свірідова та Владислав Павлюк вибороли бронзу. Денін / Денисенко – другі, Ємельянчик / Попов- перші.

Ще одна рівненська пара Свирид / Озімковський фінішувала на 17-му з 33-х команд.

У жіночому турнірі представниць нашого регіону не було, а кращими виявилася київо-сумстка пара Луніна/Самодай.