-
-

Ілля Ковальов – срібний призер чемпіонату України з пляжного волейболу.

04.09.2017

З 1-го по 3-є вересня в Києві пройшли фінальні етапи чемпіонату. Серед учасників до вирішальних матчів відібралися і три представники Рівненщини.

Так у жінок наш регіон представляла Катерина Дашевська, яка виступала в парі з Софією Риловою з Чорноморська. Перемігши на старті пару харків’янок Нагорна/Перетятько вони вже в другому раунді зустрілися з майбутніми чемпіонками Інною та Іриною Махно з Києва і поступившись 0:2 продовжили боротьбу через нижню частину сітки. І якщо дніпрянок - пару Петренко / Мосціцька рівненсько- чорноморська пара перемогла, то в грі з Литвиненко / Чекмарьовою(Дніпро / Київ) Катерина та Софія поступилися на тай-брейку. В підсумку 7-е місце.

У чоловіків Рівненщину представляли млинівчанин Олег Покотило в парі з Михайлом Скукісом з Сваляви та рівнянин Ілля Ковальов в парі з Дениом Денисенко з Запоріжжя.
Пара Скукіс/Покотило продемонструвала досить непоганий результат, проте і вони можуть нарікати на примхливу пані фортуну. Перегравши суперників Прозор / Тризна(Покровськ / Київ) 2:0, Карвацький / Янішевский(Київ) 2:0, Бабіч / Генов(Запоріжжя) 2:0, Мінаєв / Мінаєв (Харків) 2:0 та програвши Ковальову/Денисенко вони були дуже близькі до вирішальних матчів. Проте програли на тай-брейку майбутнім півфіналістам змагань – парі Гордєєв / Журавель з Запоріжжя 1:2. Тож і ця пара зупинилася на 7-му місці продемонструвавши якісну гру.

А найкращий результат продемонстрував Ілля Ковальов в парі з Денисом Денисенко. Стартувавши з перемоги над Скукісом/Покотило вони продовжили просування по дистанції перегравши пари Дідух / Распутній(Київ) 2:0, Ємельянчик / Паленко(Запоріжжя), Іойшер / Христов(Одеса) 2:1 і вийшовши у фінал, де на них чекала найсильніша українська пара - Сергій Попов та Олексій Денін з Хмельницького. Гра вийшла гідна фіналу і тримала в напрузі глядачів від першого до останнього розіграшу. Першу партію з рахунком 24:22 виграли Ілля та Денис, другу 21:16 – хмельничани. Все мав вирішити тай-брейк. За рівної гри, все ж, сильнішими виявилися Сергій Попов та Олексій Денін. Вони перемогли з рахунком 15:12 ставши чемпіонами України. У Іллі Ковальова та Дениса Денисенко – срібло, що теж є безумовно відмінним результатом.

Вітаємо наших волейболістів з цим досягненням та побажаємо їм успіхів у майбутньому!