-
-

-
-

Кароліна Підгурська та Наталія Грищенко здобули золото на чемпіонаті України U-16 з пляжного волейболу

18.08.2017

До фінального етапу, якій відбувся Новій Каховці пробилися 6 пар дівчат та 3 пари хлопців, які представляли наш регіон.

Турнір склався для представників Рівненщини по різному.

Так пари Гусейнова / Плюхина(Рівне) та Василишина / Садовська(Квасилів) посіли 25-е місце, пара Карпeць / Павловська зупинилася на 17-й сходинці, Стельмах / Лагоднюк у підсумку 13-і, а Семенюк / Лещук – 7. Найкращий результат показали Кароліна Підгурська та Наталія Грищенко. Наші дівчата виграли чемпіонат в категорії U-16.

Безумовний успіх з якім хочеться привітати як волейболісток так і їх наставника Підгурського П. О. Молодці! На шляху до вищої нагороди пляжниці Рівненщини здолали суперниць з Деражні, Чорноморська, Житомира, Харкова та Запоріжжя. У непростому фіналі, лише на тай-брейку дівчата здобули перемогу над парою з Деражні Іриною Чорною та Ольгою Мельник 2:1(21:18, 15:21, 15:12).

Також відбувся фінальний етап і серед хлопців. Три пари представляли нашу область , але не парі Омельчук / Бесараб, ні братам Онуфрейчукам, ні Дороніну / Бодакві не вдалося втрутитися в суперечку за високі місця. Тож побажаємо їм зростання майстерності та успіхів в майбутніх турнірах.