-
-

Пара Стельмах / Лагоднюк – третя турнірі в Чернігові

31.01.2018

Тривають зимові чемпіонати України з пляжного волейболу. В минулі вихідні стартували юніорки в категорії U-15.

Рівненщину представляли чотири пари: Стельмах / Лагоднюк та Плюхина / Гусейнова з Рівного і Клепар / Ровенчук та Зламан / Грищук з Острога.

Перший тур зібрав рекордні 64 пари учасниць тож дістатися вирішальних матчів було вкрай непросто.
Найкращий результат показали Марина Стельмах та Крістіна Лагоднюк, які в підсумку фінішували третіми. У вирішальних матчах за нагороди, в півфіналі, Марина та Крістіна в боротьбі поступилася парі Авторська / Ніценко з Чорноморська, а в грі за третє місце впевнено 21:10, 21:9 переграли пару Ковальчук / Мельник з Деражні.

Інші пари нашого регіону показали наступні результати: Плюхина / Гусейнова – п’яті, Зламан / Грищук на 9-й позиції, Клепар / Ровенчук – двадцять п’яті.

Наступний тур в цій віковій категорії відбудеться 23-25-го грудня в Кременчуці. Побажаємо нашим пляжницям покращити свої результати!