-
-

Рівнянки вибороли срібні нагороди чемпіонату EEVZA U-18

09.08.2017

У столиці Литви завершився чемпіонат Східно-Європейської волейбольної зональної Асоціації з пляжного волейболу у віковій категорії до 18 років.

Надзвичайно вдало виступили у Вільнюсі українські дівочі команди. Так чемпіонки України у вікових категоріях U-18, U-20 рівненські пляжниці Вікторія Лисиця та Катерина Дашевська дійшли до головного фіналу в якому поступилися чемпіонкам Росії представницям Обнінська Марії Бочаровій та Марії Вороніній - 0:2 (17:21, 16:21).
Всього ж наші пляжниці на турнірі провели вісім матчів і перемогли в шести випадках.

Іллічівські пляжниці Софія Рилова та Анна Чечельницька зупинилися на турнірі на третій сходинці.

Поступившись у півфіналі своїм землячкам із Рівного - 1:2 (27:25, 12:21, 11:15), підопічні Василини Дєдкової перемогли у двох партіях польський дует Юндзіл/Гєрчинська - 2:0 (21:11, 21:18). Ще одна українська пара у турнірі дівчат Головченко/Васільєва стала у підсумку тринадцятою.

У змаганнях юнаків найкращий результат підкорився хлопцям із Кропивницького Ігорю Свірідову / Антону Матвєєву, які у Вільнюсі стали сьомими. На дев'ятому місці чемпіонат EEVZA зевершив експериментальний дует рівненчанина Владислава Павлюка та киянина Дениса Герасименка.