-
-

У Здолбунові провели турнір з пляжного волейболу

11.09.2018

В міському гідропарку міста Здолбунів з нагоди святкування Дня міста та Дня спорту та фізичної культури для містян провели турнір із пляжного волейболу. Участь у змаганнях взяло вісім команд.

Організатори підготували для учасників насичені та цікаві ігри, на яких учасники змогли продемонструвати дуже добру зіграність та показати глядачам та вболівальникам цікавий волейбол.

Пара Валентини Солонинчик та Дарини Карпюк змогла вибороти у турнірі третє місце. Другу позицію заяняли Владислав Пашкович та Віктор Прокопюк. Перемогу здобула найдосвідченіша пара Андрія Побережного та Олега Овсійчука.

По завершенню турніру учасники отримали грамоти, медалі та кубок відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Джерело: rv.oblast.online
Теги: пляжний волейбол
Переглядів: 113 Коментарів: 0

01.08.17 Давідова/Щипкова на ЧС-2017 сенсаційно перемогли американок!
07.07.17 Як у Дубні святкували Івана Купала
04.06.17 Рівнянин Ілля Ковальов в парі з запорізьким пляжником Владиславом Паленко посіли 7-е місце в Чернігові.
27.03.17 Рівненська пара Гурин/Павлюк виборола срібло на зимовому чемпіонаті України
16.01.17 В Сумах та Первомайську стартував зимовий чемпіонат України з пляжного волейболу!