-
-

У Здолбунові провели турнір з пляжного волейболу

11.09.2018

В міському гідропарку міста Здолбунів з нагоди святкування Дня міста та Дня спорту та фізичної культури для містян провели турнір із пляжного волейболу. Участь у змаганнях взяло вісім команд.

Організатори підготували для учасників насичені та цікаві ігри, на яких учасники змогли продемонструвати дуже добру зіграність та показати глядачам та вболівальникам цікавий волейбол.

Пара Валентини Солонинчик та Дарини Карпюк змогла вибороти у турнірі третє місце. Другу позицію заяняли Владислав Пашкович та Віктор Прокопюк. Перемогу здобула найдосвідченіша пара Андрія Побережного та Олега Овсійчука.

По завершенню турніру учасники отримали грамоти, медалі та кубок відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Джерело: rv.oblast.online