-

Луніна\Самодай та Попов\Ємельянчик – чемпіони України-2018!

03.09.2018

У Шостці відбувся фінальний етап чемпіонат України з пляжного волейболу 2018.

Переможцями прогнозовано стали запорізькі пляжники Сергій Попов та Владислав Ємельянчик. Як і тиждень тому у Запоріжжі, у фіналі Попов\Ємельянчик зустрілися з Денисом Денисенко та Тимофієм Полуяном, яких перемогли з рахунком 2-0.

Отже, володарі Кубку України-2018 додали до свого активу ще й чемпіонство країни.

В матчі за третє місце Юрій Бокшан та Михайло Скукіс виявилися сильнішими за представників Запоріжжя та Києва - Владислава Паленко та Святослава Карвацького.

Чемпіонат України-2018. Фінальний етап. Чоловіки
Матч за третє місце

Бокшан\Скукіс - Паленко\Карвацький 2-0 (21-19, 21-12)
ФІНАЛ
Ємельянчик\Попов - Полуян\Денисенко 2-0 (21-17, 21-16)

А от у жіночій сітці була справжня боротьба. Запоріжанки Валентина Давідова та Євгенія Щипкова цього разу можуть радіти лише бронзовими нагородам, які їм дісталися ціною травми. Валентина Давідова мужньо дограла тай-брейк, продемонструвавши характер справжньої спортсменки!

У фінальному матчі зустрілися киянки Ірина та Інна Махно та господарки майданчика Діана Луніна та Марина Самодай. Напрочуд цікавий та інтригуючим вийшов фінальний матч, переможця якого визначив лише тай-брейк.

Луніна\Самодай під оплески місцевих трибун здобули перемогу з рахунком 2-1 і стали новими чемпіонками України!

Чемпіонат України-2018. Фінальний етап. Жінки

Давідова\Щипкова - Чередніченко\Шумейко 2-1 (20-22, 21-9, 15-10)
ФІНАЛ
Луніна\Самодай - Махно\Махно 2-1 (21-17, 18-21, 15-11)

Представники Рівненщини, за підсумками попередніх етапів, також прийняли участь у фінальному турнірі. Нажаль цього разу втрутитися в боротьбу за нагороди не вдалося. Пара Свірідов/Павлюк(Кропивницький/Рівне) фінішувала на сьомому місці, пара Стасенко/Покотило(Херсон/Млинів) - дев'ята.

Джерело: volleyball.ua