-
-

Попов/Ємельянчик стали переможцями турніру в Хорватії

09.07.2018

У хорватському місті Пореч відбувся черговий етап турніру Сателіт. Перемогу в турнірі здобули українські пляжники Сергій Попов і Владислав Ємельянчик.

На груповому етапі запорізькі пляжники спочатку поступилися словенцям, але потім впевнено обіграли хорватів. Одна перемога, третє місце групи А і вихід в плей-офф.

Основна сітка. Груповий етап. Група А
6 липня, п`ятница
Pokeršnik, D./Bozenk SLO [8] - Popov / Iemelianchyk UKR [9] 2-1 (14-21, 21-19, 15-13)
7 липня, субота
Hanzic / Igor CRO [16] - Popov / Iemelianchyk UKR [9] 0-2 (9-21, 11-21)

За іронією долі, фіналісти Караван Оупен Попов/Ємельянчик та Денін/Денисенко зустрілися в плей-офф Сателіт Пореч 1 *. Як і кілька тижнів тому сильнішими виявилися Попов/Емельянчик. У чвертьфінальному матчі українці обіграли хорватський дует Прібаніч/Силич.

Основна сітка. раунд 12
Denin / Denysenko UKR [3] - Popov / Iemelianchyk UKR [9] 0-2 (17-21, 15-21)

чвертьфінал
Pribanic / Silic CRO [4] - Popov / Iemelianchyk UKR [9] 0-2 (15-21, 15-21)

За вихід у фінал Попов/Емельянчик боролися з досить досвідченими пляжниками - латвійцями Смітс/Самойловс. Але бажання перемогти в цей день було сильніше саме в українців!

півфінал
8 липня, неділя
Popov / Iemelianchyk UKR [9] - Smits / Samoilovs M. LAT [5] 2-0 (21-16, 21-16)

А ось фінальний матч був як ніколи хороший! Три захоплюючих сети і перемога на тай-брейку з рахунком «більше-менше». Український дует Попов/Ємельянчик переміг перших сіяних - австрійську пару Вутзл/Фрюхбауер!

ФІНАЛ
Wutzl / Frühbauer S. AUT [1] - Popov / Iemelianchyk UKR [9]1-2 (19-21, 21-17, 19-21)

Вітаємо Сергія Попова і Владислава Ємельянчика з перемогою! До слова, наші співвітчизники крім медалей отримали ще пару приємних бонусів - 200 очок і 1000 $.

Джерело: volleyball.ua