-
-

Українські пляжники стали 17-ми та 25-ми на Kish Island

26.02.2018

З 20 по 24 лютого у Ірані відбувся черговий етап Світового туру. Цього разу у категорії 3*. Україну на цьому турнірі представляли одразу три чоловічі пари – Владислав Ємельянчик\Сергій Попов, Ярослав Гордєєв\Євген Журавель та Олексій Денін\Денис Денисенко.

21 лютого, Середа
Основна сітка. Груповий етап
Cherif\Ahmed Tijan (QAT) - Iemelianchyk\Popov (UKR) 2-0 (21-14, 21-19)
Iemelianchyk\Popov (UKR) - Dziadkou\Kavalenka (BEL) 2-1 (21-15, 15-21, 15-12)

22 лютого, Четвер
Основна сітка. Раунд 1
Dressler\Seidlrob (AUT) - Iemelianchyk\Popov (UKR) 2-0 (21-19, 21-16)

Ще одна пара Денін\Денисенко перемогли у трьох сетах швейцарців та були сильнішими за пляжників з Таїланду. Отже, вони також потрапили до основної сітки турніру в Ірані. Олексій та Денис опинилися у групі D, де їх опонентами стали пари з Нідерландів - Боель\Ван де Велде та Польщі - Маріуш Прудел та Якуб Шалан'євич. Останні, до речі, стали переможцями Kish Island. Українцям не вдалося перемогти хоча б в одному матчі, тому їх результатом стала 25 сходинка, 180 очок та $1300.

20 лютого, Вівторок
Кваліфікація. Раунд 1
Denin\Denysenko (UKR) – Metral\Hagenbuch (SUI) 2-1 (21-14, 16-21, 15-12)

Кваліфікація. Раунд 2
Denin\Denysenko (UKR) - I.Nuttanon\P.Sedtawat (THA) 2-0 (21-18, 21-19)

Prudel\Szalankiewicz (POL) - Denin\Denysenko (UKR) 2-0 (21-18, 21-10)
Denin\Denysenko (UKR) - Boehle\Van de Velde (NED) 0-2 (19-21, 15-21)

На жаль, Ярославу Гордєєву та Євгену Журавлю трішки не пощастило ще на стадії кваліфікаційних матчів. Спочатку їх суперниками став дует з Австрії, який вони змогли перемогти у важкій боротьбі. А потім їх чекала пара з Німеччини Валькенхорст\Вінтер. Саме вони забрали путівку до основної сітки, де успішно дійшли до фінальних матчів і стали третіми. Срібло забрали латвійці Мартінс Плавінса і Едгарс Токс.

Gordieiev\Zhuravel (UKR) – Mullner\Schnetzer (AUT) 2-0 (24-22, 21-19)
Walkenhorst\Winter (GER) - Gordieiev\Zhuravel (UKR) 2-0 (21-16, 23-21)

Джерело: volleyball.ua