-
-

Відбувся тур чемпіонату України по пляжному волейболу серед чоловіків і жінок

01.08.2017

На «Коропів Хутір OPEN-2017» з'їхались майже 60 команд з усієї країни, а також ближніх зарубіжжя. Призовий фонд турніру перевищив 50 тисяч гривень

Два дня проходили кваліфікаційні та відбіркові ігри. Чоловіки грали по 32-й сітці, жінки - по 24-й, а в неділю відбулися фінали. Змагатися волейболістам прийшлося в непростих погодних умовах – і в спеку і в дощ.
Призовий фонд турніру перевищив 50 тисяч гривень. За нього боролись 34 чоловічі і 24 жіночі команди.

В жіночому заліку чемпіонату третє місце посіли киянки Діана Луніна та Мирослава Безпалко. А впевнену перемогу здобули представниці Азербайджану. Пара Зінаіда Любимова і Вікторія Сметанюк. У фіналі вони в двох партіях переграли київсько-сумську пару Катерина Коваленко / Єлизавета Суліма, отримавши 120 рейтингових очок.

У чоловічому заліку Ілля Ковальов разом з своїм напарником з Запоріжжя Денисом Денисенко зайняли треє місце. В матчі, що склався з трьох сетів вони поступилися срібним призерам - парі Констянтин Медяник та Едуард Резник(Ужгород / Одеса) тільки у вирішальній партії з результатом 10:15.
Переможцем стала інтернаціональна команда: Олександр Дяченко з Казахстану і Владислав Ємельянчик з Запоріжжя.

У наступному турі чемпіонату України по пляжному волейболу будуть грати тільки чоловіки, він відбудеться в Рівненській області. А загальний фінал пройде з 30 серпня по 3 вересня в Києві.