РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

«Регіна» двічі поступається лідеру

10.12.2016
Регіна-Хімік

9-го та 10-го грудня в рамках 7-го туру чемпіонату України в жіночій Суперлізі рівнянки приймали лідера – южненський «Хімік».

«Хімік» є лідером українського жіночого волейболу і сподіватися на позитивний результат було важко. Про що говорити, коли в попередніх 12 матчах южненські волейболістки не віддали суперницям жодної партії, а в кваліфікації Ліги чемпіонів з краснодарським «Динамо» їм не вистачило лише спортивної вдачі.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Хімік» - 0:3 (11:25, 23:25, 19:25)
«Регіна»: Михальчук, Овезгельдіева, Скороход, Лозинська, Грицуняк (к), Кара; Вікторчук (л), Завала. Тренер - Валерій Пархоменко.
«Хімік»: Дудник, Дрозд, Сильченкова, І.Молодцова, Томіч, Політанська; Степанчук (л), Нємцева (л), Степановська (к), Напалкова, Бойко, Карпець, Микитюк. Тренер - Андрій Романович.
Судді: М.Хвас (Рівне), О.Осадчій (Чернігів).
Тривалість матчу: 60 хв. (17+22+21).
9 грудня. Рівне. СК НВК №26. 126 глядачів.

Тож не дивно, що в стартовому сеті першого матчу рівнянки діяли скуто з великою кількістю власного браку. Все це призвело до програшу партії з рахунком 11:25.

А от далі господарки заграли значно впевненіше. Вони як ніхто були близькі до того, щоб відібрати в лідера партію коли за рахунку 18:23 зуміли скоротити відставання до 23:24. Проте у вирішальний момент дався взнаки досвід гостей і другу партію з рахунком 25:23 вони залишили за собою.

Це ніяк не вплинуло на рівненську команду і наступний сет «Регіна» почала зі спурту 7:2. Але на більше господарок не вистачило. Южненки швидко наздогнали суперниць і довели гру до загальної перемоги 3:0.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Хімік» - 0:3 (15:25, 16:25, 18:25)
«Регіна»: Михальчук, Овезгельдієва, Скороход, Лозинська, Грицуняк (к), Кара; Вікторчук (л), Завала. Тренер - Валерій Пархоменко.
«Хімік»: Дудник, Дрозд, Політанська, Сильченкова, І.Молодцова, Микитюк; Нємцева (л), Напалкова, Карпець, Степановська (к). Тренер - Андрій Романович.
Судді: А.Осадчій (Чернігів), Н.Хвас (Рівне).
Тривалість матчу: 61 хв. (20+21+20).
10 грудня. Рівне. СК НВК №26.

Перша партія другого матчу багато в чому нагадувала першу партію гри яка відбулася напередодні. Знову велика перевага гостей і рахунок 25:15 на їх користь чітко це засвідчив.

Господарки не знітилися і намагалися повернутися в гру. До рахунку «15» їм це вдавалося – команди йшли майже очко в очко, а от далі… Далі стався провал в грі і залікові бали набирали лише гості. 25:16 - такий підсумок другого сету на користь «Хіміка».

І знову «Регіна» почала демонструвати характер. 4:1 зі старту третьої партії. «Хімік» швидко наздогнав рівнянок і почалися гойдалки. На майданчику довгий час точилася рівна боротьба. Суперниці по черзі виходили вперед, але створити комфортний відрив не вдавалося жодній з команд. Врешті решт клас «Хіміка» дався взнаки. Їм вдався спурт і за рахунку 16:20 питання переможця в партії та матчі було практично знято. Господарки намагалися змінити перебіг подій, проте максимум, що їм вдалося це набрати ще два очки. Тож 25:18 в партії і знову 3:0 в матчі на користь южненського «Хіміка».

Гості продовжують впевнене лідерство в чемпіонаті, а рівнянки, сподіваємося, отримали досвід, якій стане в нагоді в наступних матчах.