РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

«Регіна» двічі поступається в Чернігові

04.12.2016
Педуніверситет-Регіна

Рівненські волейболістки 2-3-го грудня провели два матчі 6-го туру жіночої Суперліги і в обох зазнали поразок з рахунками 2:3 і 1:3.

До цієї зустрічі чернігівська команда займала 6-е місце, а «Регіна» - 5-е. При цьому розділяло колективи всього 1 очко. Тож матч обіцяв бути вкрай напруженим. Так і вийшло.

«Педуніверситет-ШВСМ» – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» – 3:2 (22:25, 25:19, 21:25, 25:18, 19:17)
«Педуніверситет»: О.Жула, Калабура (к), Г.Жула, Коленко, К.Кравчук, Українець; Кімейчук (л), Сергєєва, Соцька. Тренер – Володимир Жула.
«Регіна»: Михальчук, Овезгельдієва, Скорохід, Лозінська, Грицуняк (к), Кара; Вікторчук (л), Басанова, Завала. Тренер – Валерій Пархоменко.
Тривалість матчу: 111 хв. (25+22+25+20+19).
Судді: А.Ковальчук (Луцьк), О.Іванов (Київ).
2 грудня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 120 глядачів.

По ходу гри черніговчанки програвали по сетах 0: 1 і 1: 2, але зуміли зібратися на вирішальні партії.
Спочатку «Педуніверситет» зрівняв рахунок, а потім видав феноменальну розв'язку на тай-брейку.

Регламентованих 15 очок для перемоги в вирішальному сеті не вистачило - довелося грати до 19. У підсумку перемогли господарки майданчика.

«Педуніверситет-ШВСМ» – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» – 3:1 (27:25, 25:27, 25:12, 25:22)
«Педуніверситет»: О.Жула, Калабура (к), Г.Жула, Коленко, К.Кравчук, Українець; Кімейчук (л), Сергєєва, Лисенко. Тренер – Володимир Жула.
Тривалість матчу: 104 хв. (28+30+21+25).
Судді: О.Іванов (Київ), А.Ковальчук (Луцьк).
3 грудня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 105 глядачів.

Другий поєдинок був для господарок навіть більш успішним - до тай-брейку справа не дійшла.

Суперниці обмінялися в перших двох сетах складними перемогами з рахунком 27-25, а потім волейболістки «Регіни» провалили третю партію і ведучи в рахунку – не втримали перевагу в четвертій.

Дві поразки знову відкинули рівнянок на шосте місце, а попереду нелегке випробування – матчі з лідером українського жіночого волейболу – южненським «Хіміком» .