РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Два тай-брейки від «Патріота»

22.10.2018

В Хотині завершилися матчі першого туру групи Б першої ліги чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд. Для нашого регіону це була знакова подія, бо вперше, за багато років в ньому прийняла участь рівненська команда.

Про вдалий старт і перемогу над житомирським «Біоресурсом» ми вже повідомляли. Не менш захопливими виявилися і наступні два матчі.

20-го жовтня суперником патріоту був місцевий ВК «Данківці». Гра з першого до останнього розіграшу протікала у впертій боротьбі. Суперники були гідні один одного. Перша партія з рахунком 25:22 залишилася за господарями. В нервовому закінченні другого сету рівняни проявили характер і на більше менше 28:26 видряпали перемогу і зрівняли рахунок в матчі 1:1. Третю партію знову впевнено провели господарі 25:14, але «Патріот» проявивши характер, здобув перемогу 28:26 в четвертому сеті і перевів гру на тай-брейк. Нажаль п’ята партія рівненським волейболістам не вдалася 7:15 і поразка з рахунком 2:3. Проте «Патріот» продемонстрував, що з морально-вольовими якостями в нього все гаразд і рівняни готові в будь якій ситуації до кінця боротися за перемогу.

Це далося взнаки вже наступного дня, коли суперником був київський НУФВСУ. Після двох партій «Патріот» «горів» 0:2, але в волейболі виграє той хто виграє три партії! Цю аксіому і довели рівненські волейболісти. Вони спочатку скоротили відставання 25:16, а потім дотиснувши суперника в четвертому сеті 25:23 перевели гру на тай-брейк. Два тай-брейки за два дні це важко. Проте хлопці показали на практиці,що і з фізичною готовністю і з бійцівськими якостями в них все гаразд! 15:13 на користь рівненського клубу в п’ятій партії і 3:2 в матчі! Неймовірно важка перемога з якою ми вітаємо нашу команду.

В підсумку туру – дві перемоги і одна поразка! 6 очок! Чудовий старт, враховуючи, що рівняни дебютували на такому рівні.

Побажаємо рівненському клубу подальших звитяг, а вболівальники зможуть побачити ігри ВК «Патріот» на власні очі на початку грудня. 1-2-го грудня в Рівному пройдуть матчі другого туру.

Суперниками рівненських волейболісті стануть ВК «Добротвір» та «ЮАТРАНС-Воллей» з Дрогобича.