-

Не чекали…

12.04.2018

«Регіна» - «Фаворит» 2:3 (20:25,25:22,25:15,23:25,9:15)

Можна довго сперечатися про формулу турніру за 5-8-е місця, але факт залишається фактом. Команда, яка з 26 ігор першого етапу виграла лише одну зараз реально претендує на збереження прописки в еліті жіночого волейболу України.

Киянки в матчі першого туру несподівано обіграли 3:2 «Сєвєродончанку», а зараз з таким же рахунком засмутили рівненських волейболісток. І зробили це в досить непідходящий момент. Варто було рівнянкам дотиснути столичну команду в четвертій партії і вони зберігали місце в Суперлізі за два ігрових дні до завершення турніру, а так…

Власне про все по порядку. Відчувши впевненість після рівненських матчів киянки з перших розіграшів почали тиснути на нашу команду. Самовіддано граючи в захисті та використовуючи помилки рівнянок «Фаворит» досить впевнено 25:20 залишив перший сет за собою.

До честі «Регіни», дівчата не знітилися і вигравши 25:22 дещо нервову другу партію в третій буквально розстріляли суперниць з різних зон 25:15. Потрібно було ще зусилля але… Щось зламалося в грі команди з Рівного. Тренерському штабу ще доведеться з’ясувати причини чому команда раптово стала, а коли завелася то просто не встигла наздогнати суперниць. Програючи 11:16 рівнянки майже настигли киянок але забагато втраченого повернути на змогли.

Тай-брейк також нашій команді не задався. Витративши багато сил в четвертому сеті, у вирішальній партії «Регіна» стартувала з 3:8 і нав’язати фавориткам боротьбу вже не змогла.

Цей результат остаточно заплутав ситуацію в турнірній таблиці. Завтра «Регіна» грає з господарками, які, здається не збираються програвати на другому етапі, а «Сєвєродончанка» в матчі останнього шансу зіграє з «Фаворитом».

Не думаю, що зараз знайдеться сміливець, який спрогнозує розвиток подій. «Білозгар» своє завдання виконав, а «Регіна», «Фаворит» та «Сєвєродончанка» поведуть нелегку та нервову боротьбу за місце під сонцем.