РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Поки в графі перемоги – нуль

28.10.2017

І в повторному матчі другого туру рівнянкам не вдалося нав’язати гостям з Тернополя боротьбу. В підсумку поразка 0:3.

Суперліга. Жінки. 2-й тур. 2-й матч.
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"(Рівне) - "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ"(Тернопіль) 0:3(23:25, 19:25, 22:25)

Під час першої партії не покидало відчуття дежавю. Бо сюжет майже один в один повторював попередню гру. «Регіна» в середині сету знову відпустила «Галичанку» 12:17, знову майже наздогнала 23:24 і знову поступилася 23:25. При рахунку 23:24 подати в аут??? Це вже занадто!

В другій партії шансів у рівнянок не було. Тернопільські волейболістки впевнено контролювали перебіг подій і лише за рахунку 7:19 дещо зменшили оберти, що дозволило «Регіні» підтягнути рахунок до відносно пристойного – 19:25.

На початку третьої партії, здавалося, що «Регіна», нарешті, знайшла свою гру. Господарки повели 10:6, змусивши тим самим тренерський штаб «Галичанки» взяти тайм-аут. Це гостям допомогло. І вже через деякий час вони повели 14:13. Далі пішла рівна гра і на кінцівку партії команди вийшли за рівних шансів 19:19. І знову вирішальні розіграши краще вдалися суперницям, о стає вже неприємною традицією. Не забили м’ячі другого шансу, не підняли скидання, не чітко зіграли в прийомі і у підсумку 22:25 в партії і 0:3 в матчі.

Зрозуміло, що рівнянкам випав тяжкий старт. І «Волинь» і «Галичанка» - претенденти на нагороди чемпіонату. Фрагментами «Регіна» демонструвала якісний волейбол, але стабільності ще не вистачає, а «фрагменти» гру не виграють. Тож потрібно додавати і в грі і в психології, бо потенціал у команди безперечно є.

Вносити корективи в гру доводиться вже по ходу змагань. Через два тижні на «Регіну» чекає виїзна сесія під час якої її суперницями будуть запорізька «Орбіта» та столичний «Фаворит».

Будемо сподіватися, що двох тижнів нашим дівчатам вистачить для проведення роботи над помилками.