РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

«Регіна» двічі поступається в Запоріжжі

19.01.2019

Після Різдвяних свят продовжився чемпіонат України серед команд жіночої Суперліги. Суперницями рівненських волейболісток в 9-му турі була запорізька «Орбіта». Перед звітними матчами запоріжанки впевнено посідали друге місце в турнірній таблиці і, звісно, прагнули закріпитися на цій сходинці.

Тому, враховуючи нинішній стан суперниць, «Орбіта» була беззаперечним фаворитом протистояння, що й підтвердила гра.

"Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ" - "Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" 3:0 (25:13, 25:17, 25:12), 3:0(25:10, 25:9, 25:9)

Проте початок першого матчу склався на користь гостей. «Регіна» повела 3:1 і деякий час точилася рівна гра. Проте за рахунку 11:10 на користь господарок, вже в котре в грі рівненської команди стався провал, і господарки цим миттєво скористалися довівши свою перевагу до 22:11 і справу було зроблено. Приблизно за таким же сценаріям проходила і друга партія. Рівненські волейболістки чинили гідний опір суперницям до рахунку 11:11 і знову не змогли втримати опоненток. «Орбіта» пішла у відрив 18:13 і свого не втратила. Третій сет вже повністю пройшов за домінування запоріжанок. Вони впевнено стартували 8:2 і в подальшому тільки нарощували свою перевагу.

Нажаль наступного дня рівнянки не змогли «зачепитися» за боротьбу навіть в локальних відрізках. Перевага господарок буле беззаперечною про що красномовно говорить рахунок.

Наступні матчі «Регіна» проведе вдома, 25-26-го січня. До Рівного завітає вінницький «Білозгар», який наразі веде відчайдушну боротьбу з луцькою «Волинню» за четверту сходинку в турнірній таблиці.

Будемо сподіватися, що саме в цих матчах рівнянкам таки вдасться перервати серію поразок та потішити своїх вболівальників.