-
-

«Регіна» поступається в Хмельницьку

02.03.2019

Перед матчами, звітного, 12-го туру з «Новатором» були певні надії, що рівненським волейболісткам вдасться розвинути успіх і після першої домашньої перемоги здобути першу виїздну.

До того ж нинішній склад «Новатора» вже не той, який був на початку сезону. Через певні фінансові складнощі хмельницьку команду залишили ряд провідних виконавців.

Але… Тур показав, що на сьогодні «Новатор» переважає рівненську команду.

«НОВАТОР» - «РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ» 3:0 (25:18, 25:16, 25:22), 3:1 (25:12, 22:25, 25:16, 25:23)

В першому матчі лише в третій партії рівненській команді вдалося нав’язати опоненткам боротьбу. Втім в той день «Новатор» підстав сумніватися в своїй перевазі не дав. А от в повторному матчі певні шанси на успіх у рівненської команди були. Програвши вчисту першу партію гості змогли сконцентруватися і взяти реванш 25:22 в наступній. Це дозволило захопити психологічну перевагу і до рахунку 8:5 «Регіна» лідирувала в третій партії. Однак у відповідь пропустила ривок господарок 12:2 і все стало зрозуміло. В четвертій партії «Новатор» з початку сету повів в рахунку. 6:3, 11:7, 15:9… Проте «викидати білий прапор» рівненські волейболістки не збиралися. Їм вдалося настигнути суперниць 18:18 і розпочалася гра очко в очко. На рахунку 21:21 господаркам вдалося відірватися на три мячі. І що прикро – два з них були не вимушеними помилками. Два матч-боли гості відіграли але коли вже з’явилися надій на тай-брейк «Новатору» таки вдалося поставити переможну крапку.

Наступні матчі «Регіна» проведе на власному майданчику. В гості завітає гранд українського жіночого волейболу – южненський «Хімік»!