-
-

«Регіна» програє і … залишається в Суперлізі!

21.04.2017

Вчора відбувся другий ігровий день заключного туру турніру за 5-8-е місця. З огляду на турнірну таблицю інтрига була присутня в кожному матчі.

Стартував ігровий день матчем чернігівського «Педуніверситету» і «Сєвєродончанки». І хоч кожен спортсмен хоче сам вирішувати свої завдання, але хто ж відмовиться від подарунка долі. Рівненській команді для збереження прописки в жіночій Суперлізі потрібна була або перемога чернігівчанок, або хоча б п’ять партій в цьому матчі. Саме останній варіант і спрацював. Для «Педуніверситету» ця гра була чи не останнім шансом зачепитися за Суперлігу. І студентки чинили відчайдушний спротив. Все вирішилося на тай-брейку. «Сєвєродончанка» такі видряпала потрібну собі перемогу, але втратила очко, а з ними і шанси на шосте місце. Справа в тому що в найкращому випадку для волейболісток Сєвєродонецька на другому етапі вони можуть здобути три перемоги і 7 очок, а «Регіна» вже має три три перемоги і 8 очок. Таким чином рівнянки вже не досяжні для своїх прямих конкуренток і зберігають місце в еліті на наступний сезон з чим ми вітаємо і команду і тренера І. Тартаковського.

«Регіна» і «Орбіта» вийшли на майданчик в другому матчі знаючи результати конкуренток. Дивитися на гру рівнянок на старті зустрічі було одне задоволення. Команда одразу захопила ініціативу і змусила тренера «Орбіти» І. Комісарову взяти ранній тайм-аут. Рахунок вирівнявся але тайм-аут у відповідь від І. Тартаковського повернув ігрову перевагу «Регіни». Все складалося добре до рахунку 16:13. А потім… Важко пояснити, що відбулося з командою. Наші волейболістки просто «стали». Контроль над грою був втрачений повністю і як результат – програш партії 17:25! Неймовірно і прикро… В подальшому наша команда намагалася чинити опір господаркам майданчика, але клас запоріжанок наразі вищий. Тож 21:25 та 16:25 в наступних партіях і 0:3 у підсумку.

Проте головну задачу виконано! Місце в еліті збережено!!!

Наразі турнірне становище наступне: в «Орбіти» 5 перемог і 15 очок, у «Регіни» 3 перемоги і 8 очок, у «Сєвєродончанки» 2 перемоги і 4 очка, у «Педуніверситетом» 0 перемог і 2 очка. А це означає, що всі місця визначено. «Орбіта» і «Регіна» залишається в еліті, «Сєвєродончанка» буде грати перехідні матчі, а «Педуніверситет» в наступному сезоні гратиме в вищій лізі.

Сьогодні відбудуться заключні матчі. «Орбіта» зіграє з «Сєвєродончанкою», а наша команда з «Педуніверситетом».