РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Вараські волейболісти знову з нагородами

09.09.2018

Ми вже повідомляли про перемогу атомників на чемпіонаті ВФСТ «Україна» і от новий успіх.

Там же, в Коблево, пройшов волейбольний турнір в залік ХХІІІ Cпартакіади трудящих промислової сфери та транспорту.

І знову атомники, в складі яких виступали представники Рівненсьої АЕС Андрій Середа та Іван Романчук, здобули перемогу на турнірі.

На груповому етапі перемігши 2:0 залізничників та поступившись 1:2 металургам атомники посіли 2-е місце та вийшли до півфіналу змагань. В півфіналі волейболісти Атомпрофспілки з рахунком 2:0 виграли в збірної вуглепрому і вийшли до фіналу змагань де на них знову чекали волейболісти, які представляли металургічну та гірничу галузь.

У фіналі атомники впевнено довели випадковість результату на груповій стадії. 25:17 та 25:12 і 2:0 в підсумку – більш ніж переконливий реванш.

Тож вітаємо атомників з новою перемогою!