-

Ветерани - стартували

11.12.2016
Чемпіонат області серед ветеранів

Сьогодні в смт. Рокитне стартував відкритий чемпіонат Рівненської області серед ветеранів 40(+). В першому турі прийняли участь команди «Хлібодар»(Сарни), «Енергетик»(Нетішин, Хмельницької обл.) та місцевий «Олімп».

На церемонії відкритті змагань із привітальним словом виступив голова Рокитнівської райдержадміністрації Кушнір Микола Захарович та голова Районної ради Кінчур Анатолій Андрійович. Також на змаганнях був присутній голова Рівненської обласної ради Драганчук Микола Миколайович.

Згідно регламенту змагань ветерани грають дві партії до 25 очок і одну до 15 не залежно від результату перших двох партій та без необхідності переваги в два очки.

Вже стартова гра принесла дещо несподіваний результат. Минулорічний чемпіон області – сарненський «Хлібодар» програв всі три партії господарям майданчику.

Напевне ця перемога відібрала в «Олімпу» багато сил і наступну гру з нетішенцями вони програли, зумівши взяти лише коротку партію. В цьому матчі також довелося застосувати обмежуючий тривалість партії пункт регламенту: другу партію «Енергетик» виграв з рахунком 25:24.

І в заключній грі тріумфували представники Хмельницької області обігравши сарненських візаві. «Хлібодар» лише частково підсолодив пігулку вигравши заключну коротку партію.

Тож після першого туру по 4 очки мають рокитняни і нетішенці, 1 – сарненці, атомники з Вараша вступлять в боротьбу в січні.

Результати туру:
«Хлібодар»(Сарни) – «Олімп»(Рокитне) 0:3 (18:25; 11:25; 8:15);
«Олімп»(Рокитне) – «Енергетик»(Нетішин) 1:2 (22:25; 24:25; 15:10);
«Енергетик»(Нетішин) – «Хлібодар»(Сарни) 2:1 (25:19; 25:20;9:15).

Турнірна таблиця
Фотоальбом чемпіонату

Теги: чемпіонат області(в), Хлібодар(Сарни), Олімп(Рокитне), Енергетик(Нетішин)
Переглядів: 598 Коментарів: 0

16.05.17 Чемпіонат Рівненської області з волейболу. Сезон 2016-2017. Ветерани(40+)
16.05.17 «Олімп» (Рокитне) – чемпіон Рівненської області з волейболу серед ветеранів