-
-

Вихованці рівненської спортшколи підтвердили високий клас

20.06.2018

Збірна команда Рівненщини з волейболу виборола ІІ місце у ХХV Всеукраїнській Спартакіаді «Повір у себе» серед дітей з вадами слуху.

Загалом, участь у фінальних змаганнях, які відбулися в УДЦ «Молода Гвардія» (Одеса), брали участь близько 300 юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодших.

Рівненська команда – вихованці обласної ДЮСШІ: Василь Барабаш, Вадим Мазурок, Владислав Лежняк, Віталій Дацюк, Дмитро Ажнюк, Владислав Саноцький, Радіон Василевич, Микола Полюх.

За підсумками змагань гравець рівненської збірної Василь Барабаш включений до складу юнацької збірної команди України.

У пляжному волейболі наші юнаки здобули срібні медалі, а дівчата зайняли четверте місце.

Джерело: Рівненська ОДА
Теги: турнір в залік Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе"
Переглядів: 109 Коментарів: 0