-
-

Запеклі матчі в Сарнах

11.11.2017
rofv.jpg (12.96 Kb)Сьогодні завершився перший тур чемпіонату Рівненщини з волейболу серед чоловічих команд. Матчі, як і прогнозувалися в анонсі до цього туру, пройшли в рівній боротьбі і, як підсумок, жоден з учасників не уник поразки.

Перша зустріч між господарями туру «Нивою»(Велике Вербче) та атомниками Рівненської АЕС закінчилася з рахунком 0:3, але не можна сказати, що перемога дісталася вараській команді легко. 29:27 – рахунок першої партії говорить сам за себе. І в подальшому дебютанти чемпіонату чинили відчайдушний опір, проте чіткіше кінцівки партій проводили саме гості.

В другій грі відчувалося, що команда РАЕС витратила багато сил. Виграючи в «Патріота» першу партію 24:22 атомники примудрилися віддати її - 25:27. Напевне це не жарт, по спортивному, завело варашан і другу партію вони провели а одному диханні 25:12. Рахунок в матчі вирівнявся 1:1. Старт третього сету також був за РАЕС 6:1. І в цей момент рівняни продемонстрували характер. Спочатку дістали втікачів, а потім і впевнено утримували перевагу до завершення партії. На четвертий сет атомників, які проводили дві гри поспіль не вистачило.

В завершальній грі напруга не спадала. Рівняни, на куражі після вдалої попередньої гри буквально «змели з майданчику» господарів 25:13. Більш ніж переконливо! І частину другого сету здавалося, що «Патріот» свого не втратить. Але волейбол – гра яка дарує і спортсменам і глядачам багато дивовижних сюжетів… А за глядачів згадано не даремно. Можливо саме підтримка сарненських вболівальників надихнула «Ниву» на камбек. Волейболісти з сарненщини спочатку виграли другу партію 25:23, а в четвертій буквально «розтрощили» оборонні редути «Патріота» 25:14. Просто порівняйте рахунок першої і третьої партії. Ну а четвертий сет став кульмінацією туру. Гості з Рівного відчайдушно намагалися врятувати гру, однак спортивна вдача була на боці господарів. 28:26 в партії, 3:1 в матчі і «Нива» здобуває першу перемогу в турнірі.

Результати всіх матчів:
«Нива» - РАЕС 0:3 (27:29, 22:25, 20:25)
РАЕС – «Патріот» 1:3 (25:27, 25:12, 21:25, 18:25)
«Патріот» - «Нива» 1:3 (25:13, 23:25,14:25, 26:28)

Таким чином вже стартові ігри, що в Млинові, що в Сарнах продемонстрували приблизну рівність команд в чемпіонаті, а це означає і непередбачуваність результатів і гостру боротьбу. Саме ті складові, що і роблять турнір цікавим для волейболістів і вболівальників!

Теги: чемпіонат області(ч), Патріот(Рівне), РАЕС(Вараш), Нива(Велике Вербче)
Переглядів: 104 Коментарів: 0