РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Без поразок на чемпіонаті світу залишилися тільки волейболісти США

23.09.2018

На чемпіонаті світу з волейболу серед чоловіків в Болгарії та Італії пройшли матчі другого ігрового дня другого етапу турніру. Відразу два поєдинки претендували на звання центрального і, треба сказати, що вони повністю виправдали очікування любителів волейболу.

Так, в групі Е лицем до лиця зійшлися срібні призери Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, господарі турніру італійці і діючі чемпіони Європи волейболісти Росії. Перший сет був за Італією 25:19. Потім дві партії виграли росіяни 25:18 і 25:21. Але в четвертому сеті італійці, ведені їх лідером Іваном Зайцевим зуміли зрівняти рахунок, вигравши партію 25:19.

Долю матчу тепер повинен був вирішити тай-брейк. Його краще провели гравці Росії, які домоглися успіху 15:11. Додамо, що це перша поразка збірної Італії на цьому турнірі.

Ще в одному матчі, вже в групі Н зустрілися діючі чемпіони світу поляки і екс-чемпіони Європи волейболісти Франції. Тут три партії з чотирьох, причому досить впевнено виграли французи. А ось збірна Польщі зазнала вже другої поразки поспіль. У цій же групі в лідери вийшла команда Сербії, так що на вихід в наступний етап чемпіонату світу тут будуть боротися відразу три збірні.

Чемпіонат світу з волейболу 2018 року. чоловіки
Італія, Болгарія. Другий етап
22 вересня
Група Е

Нідерланди - Фінляндія 3:1 (25:19, 23:25 25:16, 25:13)
Італія - ​​Росія 2:3 (25:19, 18:25, 21:25, 25:19, 11:15)
Турнірне становище в групі Е:
1. Італія 7, 6, 1, 19, 20 - 5
2. Росія 7, 5, 2, 15, 18 - 8
3. Нідерланди 7, 5, 2, 14, 15 - 12
4. Фінляндія 7, 2, 5, 6, 10 - 18

Група F
Австралія - ​​Бельгія 0:3 (26:28, 26:28, 20:25)
Словенія - Бразилія 0:3 (22:25 21:25, 16:25)
Турнірне становище в групі F:
1. Бразилія 7, 6, 1, 17, 19 - 6
2. Бельгія 7, 4, 3, 13, 14 - 11
3. Словенія 7, 4, 3, 12, 15 - 13
4. Австралія 7, 2, 5, 7, 9 - 17

Група G
Іран - Канада 2:3 (20:25, 25:20, 15:25 25:23, 12:15)
Болгарія - США 0:3 (20:25, 20:25, 18:25)
Турнірне становище в групі G:
1. США 7, 7, 0, 19, 21 - 6
2. Болгарія 7, 4, 3, 12, 14 - 9
3. Канада 7, 4, 3, 12, 15 - 12
4. Іран 7, 4, 3, 12, 14 - 13

Група Н
Сербія - Аргентина 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)
Польща - Франція 1:3 (15:25 18:25, 25:23, 18:25)

Польща - Сербія

У третій етап чемпіонату світу вийдуть переможці груп і дві кращі команди, що зайняли другі місця. Вони складуть ще дві групи по 3 команди. Потім команди, що зайняли 1 і 2 місце виходять до півфіналу, переможці якого розіграють золоті і срібні медалі, а ті, хто програв поборються за бронзові нагороди.

Джерело: sport.ua