РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Чоловіча та жіноча збірні України виграли Кубок Незалежності

20.08.2019
fvu.png (33.54 Kb)У Запоріжжі в Палаці спорту «Юність» завершилися два міжнародні волейбольні турніри, які мали загальну назву «Кубок Незалежності». У чоловіків тут грали три команди, а у жінок чотири.

В чоловічій частині турніру переможець визначився ще напередодні. Друга збірна України переграла Білорусь з рахунком 3:1 і достроково посіла перше місце. У заключному поєдинку сьогодні білоруські волейболісти були сильнішою за першу збірної господарів майданчика 3:0.

Нагадаємо, що у зв'язку з відмовою в останній момент збірної Індії прибути на турнір до Запоріжжя головний тренер збірної України Угіс Крастіньш був змушений розділити своїх підопічних на два склади. Один з них (під номером 2) переміг, інший (під номером 1) посів третє місце.

Ось хто грав у складі переможців - Владислав Діденко, Дмитро Шломін, Олег Плотницький, Олег Шевченко, Дмитро Віецкій, Юрій Семенюк, Олександр Гладенко,
Денис Фомін.

Збірна України - 1: Володимир Ковальчук, Ян Єрещенко, Тимофій Полуян, Володимир Тевкун, Юрій Томін, Дмитро Терьоменко, Максим Дрозд, Горден Брова.

Тепер наші волейболісти знову об'єднаються і продовжать підготовку до чемпіонату Європи, який для них стартує 12 вересня.

Турнір на «Кубок Незалежності»
Запоріжжя. Чоловіки
17-18 серпня

Україна-2 - Білорусь 3:1 (22:25 25:23, 25:21, 25:20)
Україна-1 - Білорусь 0:3 (19:25, 18:25, 19:25)

Підсумкове становище команд:
1. Україна-2 2 матчі, 2 перемоги, 0 поразок, 6 очок, співвідношення партій 6 - 1
2. Білорусь 2, 1, 1, 3, 4 - 3
3. Україна-1 2, 0, 2, 0, 0 - 6

У жіночому турнірі в Запоріжжі збірна України здобула три перемоги в трьох матчах і посіла перше місце. У неділю підопічні Гарія Егіазарова виграли у збірної Білорусі 3:0.

Склад збірної України на «Кубку Незалежності»: Діана Карпець, Ірина Трушкіна, Алла Політанська, Карина Денисова, Світлана Дорсман, Анастасія Крайдуба, Юлія Герасимова, Ганна Степанюк, Анастасія Карасьова, Дар'я Дрозд, Надія Кодола, Олександра Перетятько, Дар'я Велікоконь, Олеся Рихлюк, Вікторія Ніколайчук.

Жінки

Білорусь - «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» (Запоріжжя) 3:0 (25:13, 25:18, 25:16)
Україна - Естонія 3:1 (29:27, 25:17, 22:25 25:20)
Україна - Білорусь 3:0 (25:18, 25:14, 25:22)

На відміну від чоловіків жіноча національна збірна України розпочинає свої виступи на чемпіонаті Європи вже на наступному тижні 23 серпня в польському місті Лодзь.

Джерело: sport.ua