РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Чоловіча збірна України програла Чехії в п'яти партіях

30.05.2019

У другому турі чоловічої «Золотий Євроліги» чоловіча збірна України грала в Чехії проти національної збірної цієї країни. Нагадаємо, що в першому турі підопічні Угіс Крастіньш виграли в гостях у Фінляндії 3:1, а чеська команда поступилася Білорусі на її майданчику 1:3.

У сьогоднішньому поєдинку перевага наших хлопців в перших двох сетах була відчутною. Стартову партію вони виграли 17:25, а другу - 20:25.

І третій відрізок матчу краще розпочали гості, які до середини сету постійно були попереду з відривом в два-три очки. Однак, можливо вважаючи, що справу зроблено, українці дозволили суперникам не тільки наздогнати себе 13:13 а й вийти вперед 16:14 далі 21:16. Зупинити господарів майданчика вже було неможливо і Чехія взяла партію 25:18.

Чеські волейболісти, які дійсно розігралися, швидко повели в четвертому сеті, в результаті чого їх перевага зросла до шести очок - 18:12. Наставник українців брав тайм-аути, робив заміни, але це не врятувало ситуацію і господарі майданчика виграли 25:18, а рахунок в матчі став рівним 2:2.

Тепер доля матчу вирішувалася на тай-брейку. І знову збірна Чехії швидко пішла вперед і до зміни сторін мала серйозний відрив 8:4. Українці зуміли скоротити відставання 9:8, 12:11. Але на жаль, вже незабаром рахунок став 14:11. І хоча гостям знову вдалося наблизитися до суперника на відстань одного очка 14:13, останнє слово виявилося за чехами 15:13.

Чоловіча збірна України виступала в такому складі: Максим Дрозд (набрав 9 очок), Владислав Діденко (4), Олег Плотницький (13), Юрій Семенюк (12), Володимир Тевкун (17), Ян Єрещенко (11), Денис Фомін (ліберо ) - стартовий. На заміну виходили Олег Шевченко (2), Ілля Ковальов (0), Володимир Ковальчук (0).

В іншому матчі групи С збірна Білорусі на своєму майданчику виграла у збірної Фінляндії 3:0

Золота Євроліга. Чоловіки. 2-й тур
Брно (Чехія). Група С. 29. травня

Чехія - Україна 3:2 (17:25, 20:25, 25:18, 25:18, 15:13)
Білорусь - Фінляндія 3:0 (25:23, 25:23, 25:20)

У групі С після двох турів лідирує збірна Білорусі. Україна на другому місці:
1. Білорусь 2 матчі, 2 перемоги, 0 поразок, 6 очок, співвідношення партій 6 - 1
2. Україна 2, 1, 1, 4, 5 - 4
3. Чехія 2, 1, 1, 2, 4 - 5
4. Фінляндія 2, 0, 2, 0, 1 - 6

У наступному турі в суботу 1 червня збірна України проведе третій виїзний матч поспіль, тепер уже з командою Білорусі.

Результати і календар всіх ігор українських волейболістів в групі С «Золотий Євроліги»:
25 травня Фінляндія - Україна 1:3
29 травня Чехія - Україна 3: 2