РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Далі без Японії і США

15.10.2018

В Японії тривають ігри третього етапу чемпіонату світу з волейболу серед жіночих команд. Після сьогоднішніх матчів «Фіналу шести» ЧС-2018 залишають господарі турніру і чемпіонки світу

У понеділок пройшли два поєдинки, які визначили невдах «Фіналу шести». Так, в групі G господині чемпіонату волейболістки збірної Японії програли італійкам з рахунком 2:3 і припинили боротьбу за медалі світової першості.

Чемпіонат світу з волейболу 2018 року. жінки
Японія. Третій етап. фінал шести
15 жовтня
Група G

Італія - ​​Японія 3:2 (25:20, 22:25 25:21, 19:25, 15:13)

Турнірне становище в групі G:
1. Сербія 1 матч, 1 перемога, 0 поразок, 3 очки, співвідношення партій 3 - 0
2. Італія 1, 1, 0, 2, 3 - 2
3. Японія 2, 0, 2, 1, 2 - 6

Що стосується групи Н, то і тут визначився невдаха. Їм стала збірна США, до речі діючий чемпіон світу і недавній переможець Ліги Націй. Американки програли другу гру поспіль, причому з однаковим рахунком 2:3. Сьогодні вони, виграючи по ходу матчу 2:0, все ж поступилися Нідерландам і також, як і Японія, завершили виступи на чемпіонаті світу.