РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Кубок України (жінки). "Регіна" припиняє боротьбу за кубок України

06.11.2016

В Луцьку визначилися три учасники півфіналу Кубку України. Вперше в цій стадії вінницький «Білозгар-Медуніверситет».

ДЕНЬ ЗА ДНЕМ

Як і передбачалося, переможець групи 1 на першому етапі Кубку України та третій учасник наступного раунду визначилися у другий день змагань. Обидва матчі завершилися в чотирьох партіях. Луцька команда підтвердила, що ії перемога в одному з матчів чемпіонату України, який відбувся в Тернополі не є несподіванкою. Нагадаємо, що тоді «Волинь» після поразки в першому матчі з рахунком 1:3 перемогла з рахунком 3:2.

Вінницький «Білозгар» показав, що на сьогоднішній день сильніше за «Регіну» - ровенські волейболістки в програних партіях зуміли виграти лише 18, 12 та 16 очок. Після поразки в цьому матчі у «Регіни» ще залишався шанс потрапити в трійку півфіналістів. Для цього «Білозгар» повинен був програти у неділю «Галичанці», а «Регіна» обіграти немотивовану в турнірному плані «Волинь». В першому матчі дня вінницька команда програла підопічним Віктора Туркули в трьох партіях. Але і рівненські волейболістки шансів у матчі з господарками майже не мали – 15:25, 12:25, 19:25.

Таким чином, у півфінальну стадію Кубку України вийшли «Волинь», «Галичанка» та «Білозгар». Причому вінницька команда вперше в своїй історії.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

«Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» – 3:1 (18:25, 25:23, 25:20, 25:23)

«Волинь»: Осачук, Скрипник, Тищенко, Ужва (к), Рудик, Яцків; Карасьова (л). Тренер – Богуслав Галицький.

«Галичанка»: Рева, Туркула (к), Мірчева, Міленко, Мадзар, Єфременко; Тофан (л), Яковчук. Тренер – Віктор Туркула.

Тривалість матчу: 103 хв (22+27+26+26).

Судді: М.Елькін (Одеса), А.Льопа (Івано-Франківськ).

Кращі гравці (версія ФВУ): Ужва - Мадзар.

5 листопада. Луцьк. Спорткомплекс ОДЮСШ. 275 глядачів.

«Білозгар-Медуниверситет» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - 3:1 (25:18, 26:28, 25:12, 25:16)

«Білозгар»: Фролова, Козачковська, Франкевич, Якушева (к), Житовоз, Расточило; Машковська (л), Коваль, Лужецька, Власова, Побережна. Тренер – Юлія Якушева.

«Регіна»: Михальчук, Овезгельдієва, Скорохід, Лозінська, Грицуняк (к), Кара; Вікторчук (л), Басанова, Дадіжа, Завала. Тренер – Валерій Пархоменко.

Тривалість матчу: 91 хв (23+29+18+21).

Судді: А.Льопа (Івано-Франківськ), М.Елькін (Одеса).

Кращі гравці (версія ФВУ): Расточило – н/визначено.

5 листопада. Луцьк. Спорткомплекс ОДЮСШ. 175 глядачів.