РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

На чоловічому чемпіонаті Європи почалися ігри другого туру

27.08.2017

У Польщі триває чемпіонат Європи з волейболу серед чоловіків. У суботу в групах А і С були зіграні матчі другого туру.

У групі А збірна Сербії, яка в першому турі в присутності більш ніж 65 тисяч глядачів обіграла господарів турніру на Національному стадіоні, на цей раз зустріла дуже серйозний опір команди Естонії. Поєдинок тривав понад дві години і тільки в п'ятому заключному сеті сербські волейболісти зуміли схилити шальки терезів на свій бік. Ще в одному матчі цієї групи Польща завдала поразки Фінляндії з рахунком 3:0.

У групі С другу перемогу здобула Росія, яка обіграла Словенію в трьох партіях. Втім, боротьба тут була наполегливою в кожному сеті і словенці в двох з них вели в рахунку 24:22, але dnhfxfkb ініціативу і програвали. Збірна Болгарії також з рахунком 3:0 переграла іспанців.