РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Перша поразка жіночої збірної України в Золотій Євролізі

02.06.2019

У Чехії в місті Брно відбувся поєдинок третього туру «Золотої Євроліги» серед жіночих команд групи А. Збірна України зустрічалася з господарями майданчика чеськими волейболістками.

Перша партія вийшла провальною для нашої команди. Вже зі старту підопічні Гарія Егіазарова програвали 6:1, 11:4. Незважаючи на два тайм-аути і зроблені заміни з боку гостей, рахунок продовжувати зростати не на нашу користь 19:12 і, як підсумок, 25:14. Додам, що у збірної Чехії чудово діяла ліберо Вероніка Досталова, яка врятувала багато м'ячів, а також відмінно працював блок. І, навпаки, українки грали погано в усіх компонентах волейболу.

У другому сеті господарі майданчика також довгий час були попереду і тільки ближче до кінцівки гості вперше в матчі вийшли вперед 17:18. Потім наші волейболістки зробили солідний відрив 19:23, 22:24 але чеська команда вирівняла становище 24:24. Далі українки продовжували лідирувати в рахунку, а суперниці їх постійно наздоганяли. І тільки з шостого (!) сетболу Карина Денисова принесла переможне очко збірній України у цьому сеті 27:29.

Третя партія повністю нагадувала першу. Знову беззаперечну перевагу мала команда Чехії, яка відразу ж повела в рахунку і лише збільшувала його на свою користь - 7:3, 12:8, 17:10, 23:16 і в підсумку 25:18.

На жаль, і в четвертій партії збірна України не змогла знайти свою гру. Все, на що були здатні наші волейболістки, так це зрівняти рахунок з 4:1 на 4:4. А потім все йшло за знайомим сценарієм - 11:9, 17:10, 19:12 і 25:17 і збірна Чехії перемагла в матчі 3:1. У переможців найбільшу кількість очок набрала Андреа Коссаньова (24).

Збірна України виступала у такому складі: Алла Політанська (набрала 3 очки), Карина Денисова (20), Діана Карпець (1), Олександра Биценко (8), Ганна Степанюк (8), Світлана Дорсман (14), Христина Немцева (ліберо) - стартовий. На заміну виходили - Дар'я Дрозд (7), Катерина Дудник (2), Дар'я Велікоконь (0).

Ще в одному матчі групи А збірна Словаччини вдома легко впоралася з аутсайдером Швецією 3:0.

Золота Євроліга. Жінки. 3-й тур
Група А. 1 червня

Чехія - Україна 3:1 (25:14, 27:29, 25:18, 25:17)
Словаччина - Швеція 3:0 (25:16, 25:13, 25:16)

Турнірне становище в групі А після трьох турів:
1. Чехія 3 матчі, 2 перемоги, 1 поразка, 7 очок, співвідношення партій 8 - 4
2. Україна 3, 2, 1, 6, 7 - 3
3. Словаччина 3, 2, 1, 5, 6 - 5
4. Швеція 3, 0, 3, 0, 0 - 9

У наступному матчі «Золотий Євроліги» 8 червня збірна України знову зіграє з волейболістками Чехії, але вже вдома у Запоріжжі.

Результати і календар всіх ігор українських волейболісток в групі А «Золотий Євроліги»:
25 травня Україна - Словаччина 3:0
29 травня Швеція - Україна 0:3
1 червня Чехія - Україна 3: 1