-

Підсумки 3-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів 2017/18

24.01.2018

Група А

Почнемо з групи А, де «Перуджа» грала в гостях у бельгійського «Кнаку», а «Любе Чивітанова» приймала турецький «Фенербахче». Мені здається, що гравці «Перуджі» очікували легкої прогулянки в Бельгії. Навіть тренер італійців Лоренцо Бернарди, відмітив після гри, що кожного суперника треба розглядати з належною увагою. Матч вийшов цікавим, італійці виграли його з рахунком 3:2 і залишили за собою першу сходинку. Але все могло повернуться в іншу сторону, якби бельгійці виграючи 1:0, «дотиснули» б другу партію.

«Любе Чивітанова», в свою чергу, в цілому, не мала проблем, хоч і довго заводилася в першому сеті. Єдиним подарунком для турецьких волейболістів була жахлива гра Ковара в третій партії. Не правильними рішеннями в своїх діях він повністю провалив сет, незважаючи на старання його партнерів врятувати цю партію. Відзначимо, що італійський клуб грав без свого лідера, Османі Хуанторени, але його відсутність не відчувалася. Добре зіграли центральні блокуючі команди Сандер з Соколовим, а ось Ковар, був найслабшою ланкою. Два топові італійські клуби мають по 7 очок в своєму активі. І скоріш за все перший рядок в таблиці буде вирішуватися в останньому матчі між цими командами.

Група B

Гарячі фінські хлопці «Састамали» приїхали до турецького «Халбанку». І виглядали, в цілому, непогано, взявши лідерство в першій партії, але не ризикували на догравальних м'ячах, що і вплинуло на матч. У «Халбанку» на позиції діагонального грає кубинець Хернандез, який повертав з жахливою силою ці м'ячі на сторону фінів. Він перевернув гру і завів партнерів, набравши в матчі 24 очки (73% в атаці) і приніс перемогу турецькому клубу - 3:0.

Грецький «ПАОК» приймав німецький «Фрідрісхафен». Ведучи в матчі 2:0(друга партія вийшла дуже завзята - 30:28) ПАОК «видихся». І в подальшому «Фрідрісхафен» спокійно, забрав гру собі - 3:2. Кращим у складі німецького клубу був Філіп Коллін, набравши 22 пункти і показавши 68% в атаці. «Фрідрісхафен» займає першу сходинку в групі з 8 очками, далі «Халкбанк» з 6-ю. У німців буде два домашніх тури з трьох і це хороший шанс, для того щоб залишитися лідером.

Група С

Зустрічалися два аутсайдера - московське «Динамо» приймало «Скру». Обидві команди хотіли отримати першу перемогу в груповому етапі. Поляки відразу почали господарювати на майданчику суперника в хорошому настрої. «Динамо» мало пару важких матчів у чемпіонаті Росії і виглядало втомленим. Гра була впертою тільки в п'ятій партії, коли команди визначали найсильнішу. «СКРА», ведена Маріушем Влажли, здобула виїзну перемогу і свої перші очки.

А в другому матчі вирішувалося, хто ж закінчить екватор на першому місці в групі. Французький «Шомон» приймав новосибірський «Локомотив». І тут теж все вирішилося на тай-брейку, де «залізничники» краще зіграли на прийомі і допустили менше помилок. Таким чином, «Локомотив» на першому місці, а французи на другому. Але група сильна і цікава, так що варто спостерігати за рештою матчами.

Група D

Казанський «Зеніт» вдома обіграв «Ястршебскій Вигель». Хоч поляки і прилетіли до Казані за два дні до матчу, але виразної гри показати не змогли. Та й казанці були бездоганні в своїх стінах - 67% загальнокомандного нападу і 11 ейсів. 3:0. Такий «Зеніт» мало кому по силі.

У другому матчі групи «Берлін» приймав французький клуб «Тулуза». Рахунок 3:0, але в другому сеті вийшла боротьба - 28:26. Партія, як ви вже зрозуміли, залишилася за німцями.

«Зеніт» йде на першому рядку в таблиці з 9 очками, що, чесно кажучи, не дивно. На другому місці поляки і ми подивимося, чи зможуть вони втриматися на ньому з приходом нового тренера.

Група E

Є два явних лідери. «Закса» буде вирішувати з «Трентіно» - хто ж у домі господар. Останні домашні матчі обидві команди виграли без проблем з рахунком 3: 0. Поляки були сильнішими проти бельгійського «Ноліко», який непогано стримував подачу, але нічого більше придумати не зміг. Кращим у складі «Закса» був Деру ... йому краще знати, як грати проти співвітчизників.

А «Трентіно» обіграв турецький «Аркас». Італійці вибили суперника з прийому, і як Санчес з Фроммом не старалися врятувати ситуацію в атаці ... все було марно. Лука Ветторі був найкращим у складі італійського клубу з 19 очками і 78% в атаці.

Джерело: volleyball.ua