-
css fb twitter youtube
-
РОФВ РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ
-
-

-
-

Суперліга (чоловіки). 11-й тур. У вирі суцільної інтриги

24.02.2018
ВК МХП-ВІННИЦЯ – БАРКОМ-КАЖАНИ – 0:3(23:25, 9:25, 21:25)
ВК «МХП-Вінниця»: Лизанець, Данилов, Скороход, Полуян, Клепко, Щавінський (к); Остроумов (л), Краєвський (л), Передрій. Горбенко. Тренер – Васіф ТАЛИБОВ.
«Барком-Кажани»: Паласюк, Діденко (к), Кісілюк, Гладенко, Тевкун, Жуков; Брова (л), Бокшан, Семенюк. Тренер – Угіс КРАСТІНЬШ.
Судді: Хвас, Медвідь.
Тривалість матчу: 61 хв. (23+17+21).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Скороход – Тевкун.
23 лютого. Вінниця. СК ВДПУ. 260 глядачів.

Останній часом «Барком-Кажани», що називається, набрав настільки потужний темп, що зупинити його, здається, просто неможливо. Нещодавно із цим був змушений погодитися «Локомотив», який поступився львівській команді у фіналі Кубка України, а тепер ось викинула «білий прапор» і амбіційна «МХП-Вінниця».

Щоправда, стартовий сет вийшов дуже бойовим, і лише в самій кінцівці зв’язка Владислав Діденко – Володимир Тевкун забезпечила «кажанам» переможні очки. Натомість у другому вінничани, засмучені підсумком попередньої партії, дозволили собі відверто «посипатися». І хоча потім таки зібралися та знову склали гостям цілком гідну конкуренцію, як-то кажуть, поїзд уже пішов.

Проте у повторному матчі, цілком вірогідно, розвиток подій може скластися за зовсім іншим сценарієм…

ВК МХП-ВІННИЦЯ – БАРКОМ-КАЖАНИ – 1:3(23:25, 26:24, 27:29, 16:25)
ВК «МХП-Вінниця»: Лизанець, Данилов, Горбенко, Полуян, Клепко, Щавінський (к); Остроумов (л), Краєвський (л), Скороход. Тренер – Васіф ТАЛИБОВ.
«Барком-Кажани»: Паласюк, Діденко (к), Кісілюк, Семенюк, Тевкун, Брова; Бокшан (л), Плясецький, Бібер, Жуков, Гладенко. Тренер – Угіс КРАСТІНЬШ.
Судді: Медвідь, Хвас.
Тривалість матчу: 90 хв. (19+23+27+21).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Щавінський – Тевкун.
24 лютого. Вінниця. СК ВДПУ. 220 глядачів.

З усього видно, після вчорашньої поразки вінничани провели кропітку роботу над помилками, бо цього разу в них виявилося все гаразд як в ігровій дисципліні, так і в психологічній. Звичайно, без помилок не обходилося, але ж, у свою чергу, підопічні Васіфа Талибова нерідко змушували помилятися й суперників. Тож не дивно, що на майданчику розгорнулася цілком рівна боротьба, де локальні успішні дії однієї з команд незмінно чергувалася з такими з діями іншої. І одразу в трьох поспіль партіях їхня доля вирішувалася на «більше-менше».

Проте ці «гойдалки» у третьому сеті стали кульмінаційними в усьому поєдинку. Зрештою, гарматні «постріли» Володимира Тевкуна таки призвели до перемоги в ньому «Баркома-Кажани», після чого господарі майданчику відверто знітилися. Ніби розувірившись у можливості здолати підопічних Угіса Крастіньша, у четвертій партії вони одразу ж дозволили опонентам відірватися до добрий сім очок, відіграти які вже було неможливо.

Таким чином, львівська команда набрала у Вінниці шість очок і впритул наблизилася до лідируючого «Локомотива». Благо, їй у цьому сильно підсобив «Новатор»…

НОВАТОР – ЛОКОМОТИВ – 0:3(23:25, 25:27, 22:25)
«Новатор»: Турик, Перепадя, Середа, Панкратенков, Ніколайчук, Тупчій; Кисіль (л), Філіпенко (л), Татаренко (к), Павлюк, Куранов, Оліщук. Тренер – Роман КОВАЛЬЧУК.
«Локомотив»: Ковальов, Дрозд, Томин (к), Шевченко, Остапенко, Синиця; Фомін (л), Капаєв, Кучер, Євстратов. Тренер – Ігор ЗЯБЛІЦЕВ.
Судді: Скібіцький, Овчарук.
Тривалість матчу: 81 хв. (25+31+25).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Тупчій – Шевченко.
23 лютого. Хмельницький. СК «Епіцентр». 546 глядачів.

Хто пам’ятає події запеклішого протистояння цих команд у півфіналі Кубка України, той під час звітного матчу міг відчути таке собі «дежа-в’ю». Адже знову на майданчику тривала непримиренна боротьба за кожне очко, і в кінцівці кожного сету, ніби за іронією долі, Фортуна незмінно поверталася обличчям до харків’ян.

Підопічні Романа Ковальчука справді віддали заради перемоги все та навіть більше. Особливо ж на відзнаку заслуговує нещодавній новачок – досвідчений Андрій Тупчій, чиї виступи за кордоном значно покращили його тактико-технічний арсенал. Тож не дивно, що він був справжнім лідером «Новатора». Проте у своїй самовідданості не відступали й інші.

У свою чергу, на совість відпрацювали і підопічні Ігора Зябліцева. Тож навряд чи можна сказати, що вони не заслужили на успіх. Ось хіба що явно не в трьох сетах…

НОВАТОР – ЛОКОМОТИВ – 3:1(25:23, 25:23, 20:25, 26:24)
«Новатор»: Перепадя, Середа, Панкратенков, Ніколайчук, Тупчій, Татаренко (к); Кисіль (л), Філіпенко (л), Татаренко (к), Турик, Куранов, Оліщук, Павлюк. Тренер – Роман КОВАЛЬЧУК.
«Локомотив»: Ковальов, Дрозд, Томин (к), Шевченко, Остапенко, Синиця; Фомін (л), Капаєв, Кучер, Євстратов, Грюк. Тренер – Ігор ЗЯБЛІЦЕВ.
Судді: Овчарук, Скібіцький.
Тривалість матчу: 104 хв. (25+26+26+27).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Середа – Томин.
24 лютого. Хмельницький. СК «Епіцентр». 500 глядачів.

Якщо пригадати, скільки разів у нинішньому сезоні команда Романа Ковальчука поступалася суперникам фактично на «більше-менше», то складалося враження, що пані Фортуна її за щось серйозно незлюбила. Однак подібна ситуація не могла тривати постійно. І ось, нарешті, хмельницькі волейболісти за свої старання й самовіддачу дістали справедливе винагородження…

Це знову вийшов поєдинок цілком гідних та приблизно рівних за своїм потенціалом опонентів. Тільки цього разу, на відміну від попереднього, у кульмінаційні миттєвості кожного сету (за винятком третього, в якому хмельничани, склалося враження, взяли паузу аби перевести подих) господарі майданчику, на радість своїм багаточисельним уболівальникам, схиляли шальки терезів на свій бік.

БУРЕВІСНИК-ШВСМ – СЕРЦЕ ПОДІЛЛЯ – 1:3(12:25, 25:23, 22:25, 15:25)
«Буревісник-ШВСМ»: Шаповал, Борисенко (к), Сухінін, Прищепа, Камінський, Христов; Старченко (л), Жуков (л), Копич, Дем’янський, Дикун, Ларко, Каліберда, Білик. Тренер – Роман НОСКО.
«Серце Поділля»: Осадца, Слинчук, Босенко, Олійниченко, Ставнійчук, Мазенко; Патратій (л), Дорош (л), Наложний, Сидоренко (к), Білан, Довгий. Тренер – Валерій КОПИЛОВ.
Судді: Баранюк, Елькін.
Тривалість матчу: 91 хв. (17+26+25+23).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Дикун – Сидоренко.
23 лютого. Чернігів. СК НУЧК. 110 глядачів.

«Серце Поділля» справедливо вважалося фаворитом, що й підтвердив розвиток стартової партії. Проте надалі, склалося враження, підопічні Валерія Копилова зарано переконали самих себе у легкій перемозі, за що тут же отримали відчутного «ляпаса». Чернігівчани не лише виграли другий сет, але й зберігали хороші надії у третьому – 20:20. Проте тут «сердечки», нарешті, розлютилися на самих себе не на жарт, і більше розслабленості собі не дозволили.

БУРЕВІСНИК-ШВСМ – СЕРЦЕ ПОДІЛЛЯ – 2:3(23:25, 29:27, 18:25, 30:28, 14:16)
«Буревісник-ШВСМ»: Дем’янський, Копич, Сухінін, Шаповал, Дикун, Христов; Старченко (л), Жуков (л), Борисенко (к), Прищепа, Камінський, Каліберда, Білик. Тренер – Роман НОСКО.
«Серце Поділля»: Осадца, Слинчук, Босенко, Олійниченко, Ставнійчук, Мазенко; Патратій (л), Дорош (л), Міщук, Сидоренко (к), Білан, Наложний. Тренер – Валерій КОПИЛОВ.
Судді: Елькін, Баранюк.
Тривалість матчу: 123 хв. (23+29+19+33+19).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Дикун – Осадца.
24 лютого. Чернігів. СК НУЧК. 100 глядачів.

Всупереч очікуванням, «Серце Поділля» вдруге зустріло з боку «Буревісника-ШВСМ» серйозний опір, і цього разу, так би мовити, ледь винесло ноги. У першому матчі господарі майданчику, певно, відчули спроможність боротися з грізними суперниками на рівних, тож звітний матч носив саме такий характер. Непримиренне протистояння точилося буквально зі стартового розіграшу і до останнього. На кожний прояв гостей, що називається, обійтися «малою кров’ю», підопічні Романа Носка відповідали безжальними разючими ударами, швидко приводячи опонентів до тями. Однак навіть коли ті викладалися на повну і навіть більше, досягти солідного відриву їм не вдавалося.

Чернігівчани виявили дива стійкості, вирвавши дві партії на запеклих «більше-менше», і тай-брейк розпочали з оптимістичних – 4:1. Однак вінничани, ціною неймовірних зусиль, зуміли відігратися – 9:9. Ну, а далі справа дійшла до валідольної розв’язки, де щастя посміхнулося колективу Валерія Копилова.

ДНІПРО – ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ – 2:3(26:28, 20:25, 25:18, 25:22, 10:15)
«Дніпро»: Хомин, Коновалов (к), Маринченко, Нестеренко, Чмирьов, Величко; Петровський (л), Панін (л), Лиходід, Рижов, Лубан. Тренер – Віталій СТАДНІКОВ.
«Юракадемія»: Єфименко, Лойтаренко, Шаповал (к), Андріюк, Рогожин, Русін; Д.Романцов (л), Канаєв (л), Анохін, Тюрін, Столбунов, Рябов, Титаренко. Тренер – Володимир РОМАНЦОВ.
Судді: Ковальчук, Копач.
Тривалість матчу: 103 хв. (24+22+22+22+13).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Маринченко – Єфименко.
23 лютого. Дніпро. СК ПДАБА. 135 глядачів.

Це протистояння не мало великого турнірного значення, тому, здається, його учасники грали з такою собі легкістю, яка не «грузить» психологічно. Може, саме тому воно й вийшло на радість глядачам, які отримали від сценарію двобою справжнє задоволення. Обидва наставники долю змогу чимало пограти багатьом виконавцям і, вірогідно, якраз через цей факт розв’язка настала лише у п’ятій партії. У ній харків’яни відпрацювали уже винятково на результат.

КП ВК ДНІПРО – ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ – 0:3(14:25, 20:25, 22:25)
КП ВК «Дніпро»: Величко, Хомин, Коновалов (к), Маринченко, Нестеренко, Чмирьов; Петровський (л), Панін (л), Лиходід, Рижов, Свириденко, Дейнега, Лубан. Тренер – Віталій СТАДНІКОВ.
«Юракадемія»: Титаренко, Лойтаренко, Шаповал (к), Андріюк, Рогожин, Русін; Д.Романцов (л), Канаєв (л), Єфименко, Столбунов, Рябов. Тренер – Володимир РОМАНЦОВ.
Судді: Копач, Ковальчук.
Тривалість матчу: 63 хв. (17+23+23).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Коновалов – Шаповал.
24 лютого. Дніпро. СК ПДАБА. 85 глядачів.

На відміну від першого матчу, цього разу «юристи» зіграли виключно на результат. Ні, від серії замін наставник Володимир Романцов традиційно не відмовився, проте всі вони носили не випробувальну, а ігрову необхідність. Тож дніпряни, попри всі старання, тепер уже очками не розжилися.
роздрукувати...

Новину додав: rofv
Джерело: ФВУ
Теги: Суперліга(ч)
Переглядів: 2588 Коментарів: 0
Повернутися назад

Читайте також:

09.07.18 Андрій ЛЬОПА: "Нинішнього року сезон розпочнеться раніше"
04.04.18 Суперліга (чоловіки). Плей-офф. Півфінал. Лідери стартували з перемог
23.12.17 Суперліга (чоловіки). 7-й тур. Подвійне «дежа в’ю»
20.10.17 Барком взяв реванш у Локомотива за поразку в Суперкубку
12.04.17 Суперліга (чоловіки). Другий етап. За 5-8 місця. 4-й тур. Останній шанс для «Буревісника-ШВСМ»
14.03.17 Суперліга (чоловіки). 1-й фінальний тур. «Кажани» та «Локомотив» пішли у відрив
30.12.16 Суперліга (чоловіки). 8-й тур. І «кажани» переможно помахали крилами…

Залишати коментaрі можуть лише зареєстровані користувачі
КАЛЕНДАР НОВИН
-
 ◄  Березень 2024  
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
АРХІВ
-

 
ТЕГИ
-
Суперліга(ж)469 Регіна(Рівне)461 пляжний волейбол248 збірна України(ч)242 Суперліга(ч)212 збірна України(ж)211 Патріот(Рівне)121 чемпіонат області(ч)113 чемпіонат Європи(ч)110 чемпіонат Європи(ж)110 РАЕС(Вараш)103 РОФВ99 чемпіонат області(в)86 вища ліга(ж)84 перша ліга(ч)79 Ліга чемпіонів(ж)79 кубок України(ж)78 чемпіонат області(ж)73 Ліга чемпіонів(ч)73 Регіна-2(Рівне)70 чемпіонат світу(ч)66 вища ліга(ч)64 кубок України(ч)63 кубок ЄКВ(ч)54 Хлібодар(Сарни)51 чемпіонат EEVZA48 КАМАЗ-АГРО(Млинів)45 кубок виклику(ч)45 НУВГП(Рівне)45 кубок ЄКВ(ж)42
 
ВІДЕО
-


 
ФОТОАЛЬБОМ
-


-
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказанні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на РОФВ (rofv.org). Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів. 

© 2016-2024 РОФВ