РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Суперліга (чоловіки). 5-й тур. Добрячий ляпас "Новатору" в Чернігові та львівське "ноу-хау"

26.11.2016
"Буревісник-ШВСМ" переконливо довів, що його не варто недооцінювати, а волейболісти "Баркома-Кажани" самі собі створили чудовий настрій напередодні дебюту в Кубку ЄКВ.

БУРЕВІСНИК-ШВСМ - НОВАТОР - 3:0, 0:3

«Буревісник-ШВСМ» - «Новатор» - 3:0 (25:19, 25:22, 27:25)
«Буревісник-ШВСМ»: Каліберда, Борисенко (к), Татаренко, Николайчук, Білик, Чмирьов; Чуб (л), Данилов, Знак, Прохоренко, Дем’янський, Педора (л). Тренер - Микола Благодарний.
«Новатор»: Федоренко (к), Главчук, Заїка, Турик, Перепадя, Ляшенко; Попов (л), Ковальчук, Ємельянчик, Денін, Бистрицький. Тренер - Роман Ковальчук.
Тривалість матчу: 79 хв. (25+26+28).
Судді: Паєвський (Харків), Босенко (Суми).
25 листопада. Чернігів. СК «Олімп». 150 глядачів.

«Буревісник-ШВСМ» - «Новатор» - 0:3 (18:25, 24:26, 21:25)
«Буревісник-ШВСМ»: Каліберда, Борисенко (к), Татаренко, Николайчук, Білик, Чмирьов; Чуб (л), Данилов, Знак, Прохоренко, Дем’янський, Педора (л). Тренер - Микола Благодарний.
«Новатор»: Федоренко (к), Главчук, Заїка, Турик, Перепадя, Ляшенко; Попов (л), Ковальчук, Ємельянчик, Денін, Бистрицький. Тренер - Роман Ковальчук.
Тривалість матчу: 77 хв. (24+31+27).
Судді: Босенко (Суми), Паєвський (Харків).
26 листопада. Чернігів. СК «Олімп». 165 глядачів.

Ця пара виявилася єдиною, де без несподіванки не обійшлося. Причому, досить серйозної. Адже апріорі «Новатор» за своїм складом і потенціалом є міцнішим за чернігівську команду, однак це не завадило йому першого дня зазнати нищівної поразки. Що, невже знову сталася недооцінка суперника, як минулого туру в другому матчі з «Вінницею»? Та цього разу викрутитися не вийшло, хоча в третій партії хмельничани чіплялися за рятівну соломинку до останнього. Та «Буревісник-ШВСМ» втрачати свого не збирався, і підопічні Миколи Благодарного таки дотиснули зарозумілих опонентів.

Щоправда, другого дня розлючені гості вже самі «відсипали» господарям майданчику на повну, однак дорогоцінні очки в Чернігові вони все одно втратили.

- Безумовно, я незадоволений тим, що команда втрачає очки «на рівному місці», - резюмував головний тренер «Новатора» Роман Ковальчук. - Мали б вигравати в Чернігові два матчі, але вчора провалили гру. Будемо сподіватися, що в подальшому хлопці не будуть грати настільки нерозважливо.

БАРКОМ-КАЖАНИ - ДНІПРО - 3:1, 3:0

«Барком-Кажани» - «Дніпро» - 3:1 (25:19, 25:16, 21:25, 25:22)
«Барком-Кажани»: Семенюк, Діденко (к), Бігун, Гладенко, Тевкун, Капаєв; Бокшан (л), Богатирьов, Брова (л). Тренер - Угіс Крастіньш.

«Дніпро»: Жуков, Маринченко, Курлапов, Остроумов (к), Терещук, Колпаков; Зуй (л), Чорний, Воробей, Степашкін, Коновалов, Антоненко (л). Тренер - Віталій Стадніков.
Тривалість матчу: 93 хв. (21+17+30+25).
Судді: Льопа (Івано-Франківськ), Елькін (Одеса).
25 листопада. Львів. ДС «Галичина». 160 глядачів.

«Барком-Кажани» - «Дніпро» - 3:0 (27:25, 25:19, 25:11)
«Барком-Кажани»: Семенюк, Діденко (к), Кісілюк, Гладенко, Тевкун, Богатирьов; Бокшан (л), Брова (л). Тренер - Угіс Крастіньш.
«Дніпро»: Степашкін, Чорний, Курлапов, Остроумов (к), Терещук, Колпаков; Зуй (л), Жуков, Воробей, Коновалов, Антоненко (л). Тренер - Віталій Стадніков.
Тривалість матчу: 75 хв. (33+24+18).
Судді: Елькін (Одеса), Льопа (Івано-Франківськ).
26 листопада. Львів. ДС «Галичина». 130 глядачів.

У цьому протистоянні сильнішим двічі став справді сильніший, хоча гравцям «Дніпра» за бойовий настрій и відчайдушні спроби «поламати» сприятливий для львів’ян сценарій гри слід поаплодувати окремо. Першого дня вони таки «зачепили» суперників» у третій партії, а другого дня добряче попсували їм нерви у стартовому сеті. Втім, Тевкун і компанія, на відміну від волейболістів «Новатора», у кульмінаційні моменти тремтіння в колінках собі не дозволили, тож, у цілому, закономірно продовжили переможну ходу в нинішній першості.

До речі, підопічним Угіса Крастіньша теж є за що поаплодувати окремо. Адже вони стали невід’ємною частиною досить цікавого «ноу-хау» в історії змагань, організувавши так званий «Манекен челлендж». Суть же його полягала в тому, що у перерві між другою і третьою партіями всім присутнім у залі вдалося зупинити час! Гравці обох команд, арбітри, тренери, подавальники м’ячів, оператори і журналісти - усі завмерли. Навіть табло «вирішило» зупинитися. Вийшло дуже круто!

Тож, у тому числі і від цього моменту, волейболісти «Баркома-Кажани» в чудовому настрої приступили до підготовки до свого дебютного поєдинку в Кубку ЄКВ, де львів’яни зустрінуться із сербською «Войводіною» з міста Нові Сад. Перша гра 1/16 фіналу цього турніру відбудеться у Львові 7 грудня, а матч-відповідь гратиметься у Сербії 21 грудня.

ВК ВІННИЦЯ - ЛОКОМОТИВ - 0:3, 1:3

ВК «Вінниця» - «Локомотив» - 0:3 (22:25, 19:25, 17:25)
ВК «Вінниця»: Хомин, Передрій (к), Міщук, Горбенко, Лизанець, Клепко; Патратій (л), Скороход, Краєвський (л). Тренер - Олександр Бондаренко.
«Локомотив»: Дрозд, Осадца, Слинчук, Богдан, Плотницький, Ковальов; Гармаш (л), Татаринцев (к), Полуян, Євстратьєв. Тренер - Анатолій Янущик.
Тривалість матчу: 68 хв. (22+23+23).
Судді: Медвідь (Запоріжжя), Паршин (Рівне).
25 листопада. Вінниця. СК ВПУ. 280 глядачів.

ВК «Вінниця» - «Локомотив» - 1:3 (19:25, 23:25, 25:22, 18:25)
ВК «Вінниця»: Хомин, Скороход, Міщук, Горбенко, Лизанець, Клепко; Патратій (л), Передрій (к), Краєвський (л). Тренер - Олександр Бондаренко.
«Локомотив»: Дрозд, Євстратьєв, Слинчук, Богдан, Плотницький, Полуян; Гармаш (л), Остапенко, Осадца. Тренер - Анатолій Янущик.
Тривалість матчу: 93 хв. (23+24+24+22).
Судді: Паршин (Рівне), Медвідь (Запоріжжя).
26 листопада. Вінниця. СК ВПУ. 260 глядачів.

І в цьому двобої, незважаючи на переконливі, нібито, перемоги, діючим чемпіонам України довелося докласти для їх досягнення максимум зусиль. Щоправда, багато в чому це сталося через те, що харків’яни ніяк не могли зачепитися за стабільно продуктивні дії, обов’язково чередуючи їх із втратами концентрації і, як наслідок, масою помилок. Особливо на прийомах і подачах. І якраз у ці моменти «Вінниця» неодмінно вирівнювала як картину гри, так і рахунок.

Та все ж у кінцівках кожної партії, за винятком третьої другого дня, підопічні Анатолія Янущика грали розважливіше, що й схиляло шальки терезів у їхній бік. Тож «Локомотив» таки обійшовся без втрачених очок і продовжив погоню за лідируючим «Баркомом-Кажани».

ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ - ФАВОРИТ - 3:0, 3:0

«Юракадемія» - «Фаворит» - 3:0 (25:18, 25:16, 25:20)
«Юракадемія»: Рогожин, Мельник, Андріюк, Грюк, Шаповал (к), Тимець; Канаєв (л), Столбунов, Кривобок, Романцов (л). Тренер - Володимир Романцов.
«Фаворит»: Ведашенко, Півень (к), Волков, Політько, Оніпко, Коломієць; Хлівненко (л), Косиця, Туровський (л). Тренер - Олександр Ткачук.
Тривалість матчу: 66 хв. (24+19+23).
Судді: Самодай, Овчарук.
25 листопада. Харків. СК НЮА. 495 глядачів.

«Юракадемія» - «Фаворит» - 3:0 (27: 25, 25:17, 31:29)
«Юракадемія»: Рогожин, Мельник, Андріюк, Грюк, Шаповал (к), Тимець; Канаєв (л), Русін, Столбунов, Кривобок, Романцов (л). Тренер - Володимир Романцов.
«Фаворит»: Ведашенко, Півень (к), Коломієць, Політько, Оніпко, Волков; Хлівненко (л), Авраменко, Косиця, Земляний, Туровський (л). Тренер - Олександр Ткачук.
Тривалість матчу: 82 хв. (27+23+32).
Судді: Овчарук, Самодай.
26 листопада. Харків. СК НЮА. 220 глядачів.

Ну, а на майданчику «Юракадемії» підопічні Володимира Романцова зробили те, що мали зробити апріорі - здобули шість очок. Не можна сказати, що «Фаворит» не намагався цьому завадити, та класу і досвіду волейболістам під керівництвом Олександра Ткачука поки явно бракує. Тож вони знову порадували хіба що самовіддачею, бо помилок в їхніх діях загалом набралася чималенька купа.

І все ж, хоч як там було, а команда з Лубнів від туру до туру потроху додає…


Джерело: ФВУ