РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Суперліга (чоловіки). 6-й тур. «Барком-Кажани»: дві перемоги – дві великі різниці

14.12.2016
Барком

«Барком-Кажани» - ВК «Вінниця» - 3:1 (25:22, 25:18, 26:28, 25:19).
«Барком»: Семенюк, Діденко (к), Кісілюк, Гладенко, Тевкун, Бігун; Брова (л), Тренер – Угіс Крастіньш.
«Юракадемія»: Жолоб, Мельник, Андріюк, Рогожин, Шаповал (к), Тимець; Д.Романцов (л), Доценко, Анохін, Титаренко, Столбунов. Тренер – Володимир Романцов.
Тривалість матчу: 98 хв. (23+23+29+23).
Судді: А.Льопа (Івано-Франківськ), С.Гулька (Тернопіль).
Кращі версії (версія ФВУ): Тевкун – Шаповал.
11 грудня. Львів. СК «Галичина». 165 глядачів.

«Барком-Кажани» - ВК «Вінниця» - 3:0 (25:14, 25:14, 25:22).
Тривалість матчу: 60 хв. (18+19+23).
Судді: С.Гулька (Тернопіль), А.Льопа (Івано-Франківськ).
Кращі версії (версія ФВУ): Діденко – Шаповал.
12 грудня. Львів. СК «Галичина». 63 глядачі.

Перед тим, як відзвітувати про цій двобій, про кадрові моменти. Обидва матчі «Кажани» та «Юракадемія» провели однаковими складами. Причому, львівська команда, яка в середу дебютувала в єврокубку переможним матчем з «Войводиною», взагалі грала без замін. На майданчик не виходили догравальники, які винесли основне навантаження в єврокубковому поєдинку – Євген Капаєв та Владислав Богатирьов (22 очки), на цих позиціях діяли Євген Кісілюк та Філіп Бігун. У складі «Юракадемії» також були відсутні два основних гравця – ліберо Дмитро Канаєв та центральний Олександр Грюк. Їх замінили Дмитро Романцов та Богдан Жолоб відповідно.

Також відзначимо, що пасували в цих матчах волейболісти, які раніше грали у складі суперника – Влад Діденко («Барком») та Дмитро Мельник («Юракадемія»).

Як часто-густо траплялося в цьому сезоні, найбільш важким для «кажанів» вийшов перший матч спареного туру. Перший сет вийшов доволі рівним – 8:6, 16:13, 17:16, 20:18, 20:20. Підсумок боротьби вирішили власні помилки «юристів». При рахунку 21:20 м’яч після пасу Мельника розминувся з рукою Жолоба, а після тайм-ауту Володимира Романцова трапилася помилка в прийомі, яку вправно використав Олександр Гладенко, тим самим зумовивши долю сету – 23:20. У підсумку - 25:22. В другій партії «Юракадемія» потужно стартувала – 4:1, але подача Євгена Кісілюка стала справжньою вбивчою зброєю для харків’ян . Не обійшлося тут і без ейсів. Гра перевернулася – 8:4 на користь господарів. Далі без проблем – 16:9 та 25:18.

Третя партія вийшла також ж рівною, як і перша, але тут вже краще в кінцівці діяли харків’яни. При рахунку 24:23 Віктор Шаповал мав відмінну можливість завершувати сет, але відправив м’яча в «молоко». Що не вийшло з першого разу, вийшло з четвертого. Андрій Рогожин використав помилку приймаючого після подачі іншого першого темпу – Богдана Жолоба. 28:26 – «Юракадемія» скоротила відставання в матчі.

Мали підопічні Володимира Романцова певні шанси перевести гру і на тай-брейк – вони вели в рахунку 5:2, 8:4, 9:6, але втримати перевагу не зуміли. «Кажани» переломили хід гри на подачі Філіпа Бігуна – ніяк не могли харків’яни налагодити прийом та атаку. 10:9 – попереду вже господарі. І за рахунок блоку, зокрема Олександра Гладенка, який поставив три «горщики» на цьому відрізку, «доламали» суперника – 16:11. Довести матч перемоги було вже справою техніки – 25:19. 3:1 – перемога «Баркома».

У другому матчі львів’яни добилися вже більш впевненого успіху та продовжив переможну ходу: 12 вікторій в 12-ти матчах.