-
css fb twitter youtube
-
РОФВ РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ
-
-

-
-

Суперліга (чоловіки). Другий етап. За 1-4 місця. 3-й тур. Львівсько-вінницьке «дежавю»

27.03.2017
Третій тур для четвірки найкращих команд країни, незважаючи на ряд цікавих протистоянь, перевів майбутніх фіналістів та виборювачів бронзових нагород із статусу «де-факто» у «де-юре». Адже ще на початку другого етапу змагань було добре зрозуміло, що «Барком-Кажани» і «Локомотив» не віддадуть свого на шляху до «золотого фіналу», залишивши «Новатору» та «Вінниці» право посперечатися між собою за третє призове місце. Та все ж, поки цифри у графі набраних очок не дали остаточну відповідь на це питання, найзавзятіші прихильники спортивних інтриг залишали мінімальний відсоток надій хоча б на локальну сенсацію. І, в принципі, «Вінниця» тричі поспіль брала на себе сміливість кидати гідний виклик «Баркому-Кажани», змушуючи підопічних Угіса Крастіньша неодмінно грати тай-брейки. Щоправда, там львів’яни також втретє поспіль брали своє, відіграючи вирішальні сети на «відмінно».

До речі, ще одне «дежавю» другого етапу турніру сталося також із «кажанами». Вони втретє поспіль обіграли «залізничників» з однаковим рахунком – 3:1. І, завдяки цьому, у головному фіналі чемпіонату України, в разі необхідності, матимуть над харків’янами перевагу власного майданчику.

Що ж до «Вінниці» й «Новатора», то відповідь на аналогічне запитання стосовно них дасть лише заключний тур, що відбудеться найближчого уїк-енду у Львові…

ХАРКІВ

«Барком-Кажани» - «Новатор» - 3:0 (25:23, 25:13, 31:29)
«Барком-Кажани»: Семенюк, Діденко (к), Кисилюк, Гладенко, Тевкун, Богатирьов; Брова (л), Плясецький, Капаєв, Бібер. Тренер – Угіс КРАСТІНЬШ.
«Новатор»: Сосимович (к), Турик, Паласюк, Ковальчук, Заїка, Осипенко; Федоренко (л), Булавко. Тренер – Роман КОВАЛЬЧУК.
Тривалість матчу: 81 хв. (26+21+34).
Судді: Козловський (Рівне), Гулька (Тернопіль).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Брова – Сосимович.
24 березня. Харків. ПС «Локомотив». 126 глядачів.

«Локомотив» - ВК «Вінниця» - 3:0 (25:19, 25:18, 25:21)
«Локомотив»: Плотницький, Дрозд, Томин, Ковальов, Богдан, Осадца; Гармаш (л), Кучер (л), Полуян, Татаринцев (к). Тренер – Ігор ЗЯБЛИЦЕВ.
ВК «Вінниця»: Головень, Лизанець, Клепко, Горбенко, Передрій (к), Босенко; Остроумов (л), Наложний, Скороход, Поліщук. Тренер – Олександр БОНДАРЕНКО.
Тривалість матчу: 79 хв. (27+26+26).
Судді: Гулька (Тернопіль), Козловський (Рівне).
Кращі гравці: Дрозд – Передрій.
24 березня. Харків. ПС «Локомотив». 1200 глядачів.

Першого дня цікава боротьба в обох поєдинках споглядалася лише епізодично. В цілому ж фаворити мали відчутну перевагу, яку, зрештою, втілили у «сухі» перемоги. Щоправда, цього запросто могло й не бути, оскільки, наприклад, у третій партії матчу «Барком-Кажани» - «Новатор» хмельничани вигравали – 15:9! Однак далі наробили помилок і втратили цю перевагу, а на «більше-менше» їм уже елементарно не вистачило сил. Тут слід додати, що через певні причини наставник Роман Ковальчук привіз до Харкова лише вісьмох виконавців…

«Новатор» - ВК «Вінниця» - 2:3 (23:25, 25:19, 25:22, 19:25, 11:15)
«Новатор»: Осипенко, Сосимович (к), Турик, Паласюк, Ковальчук, Заїка; Федоренко (л), Булавко. Тренер – Роман КОВАЛЬЧУК.
ВК «Вінниця»: Босенко, Головень, Лизанець, Клепко, Горбенко, Передрій (к); Остроумов (л), Наложний, Скороход, Поліщук. Тренер – Олександр БОНДАРЕНКО.
Тривалість матчу: 125 хв. (26+25+29+28+17).
Судді: Гулька (Тернопіль), Козловський (Рівне).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Сосимович – Остроумов.
25 березня. Харків. ПС «Локомотив». 92 глядача.

Другого дня було вже значно цікавіше. Спочатку «Вінниця» й «Новатор», явно з прицілом на майбутній «бронзовий фінал», видали справжній волейбольний трилер із п’яти сетів, де хмельничани, який вів за собою капітан Віталій Сосимович, вигравали – 2:1. Проте наставник вінничан Олександр Бондаренко, відчайдушно «тасуючи склад», таки віднайшов оптимальне сполучення виконавців, котрі зуміли переломити хід боротьби з досягти кінцевого успіху.

Окремих слів подяки заслуговує ліберо Анастасій Остроумов, який у кульмінаційні моменти не раз рятував свою команду після вбивчих, здавалося, «пострілів» суперників.

«Барком-Кажани» - «Локомотив» - 3:1 (25:23, 25:20, 21:25, 25:18)
«Барком-Кажани»: Тевкун, Богатирьов, Семенюк, Діденко (к), Капаєв, Гладенко; Брова (л), Бібер, Кисилюк, Грюк. Тренер – Угіс КРАСТІНЬШ.
«Локомотив»: Дрозд, Томин, Ковальов, Богдан, Осадца, Плотницький; Гармаш (л), Євстратов, Полуян, Татаринцев (к), Вієцький, Остапенко. Тренер – Ігор ЗЯБЛИЦЕВ.
Тривалість матчу: 112 хв. (29+28+29+26).
Судді: Козловський (Рівне), Гулька (Тернопіль).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Діденко – Гармаш.
25 березня. Харків. ПС «Локомотив». 1500 глядачів.

А далі на майданчик вийшли майбутні учасники головного фіналу української національної першості, чиє протистояння, втім, генеральною репетицією до нього назвати важко. Перший сет лідерів сезону почався в рівній боротьбі, але потім кілька помилок «Локомотива» дозволили «Баркому» вийти вперед, Відмінний прийом у львів’ян продемонстрував Євген Капаєв. І хоча в кінцівці сету «залізничників» добре повели за собою Юрій Томин та Олег Плотницький, врятувати сет їм не вдалося.

Сюжет другої партії був схожим на попередню, проте на дограванні львів’яни, серед яких виділявся результативними ударами Володимир Тевкун (усього приніс своїй команді 25 очок!), діяли значно краще.

«Локомотив» спробував загострити інтригу у третій партії, коли на майданчику з’явилися Сергій Євстратов та Володимир Татаринцев, а у Дмитра Богдана й Олега Плотницького «прорізалися» разючі подачі. Однак у наступному сеті «залізничників» несподівано накрила потужна хвиля численних помилок, вигрести їз якої їм не вдалося. Отже, втретє поспіль «Барком-Кажани» переміг з однаковим рахунком – 3:1.

ВК «Вінниця» - «Барком-Кажани» - 2:3 (24:26, 25:21, 25:22, 22:25, 10:15)
ВК «Вінниця»: Босенко, Поліщук, Лизанець, Клепко, Горбенко, Передрій (к), Остроумов (л), Скороход, Головень, Патратій, Наложний. Тренер – Олександр БОНДАРЕНКО.
«Барком-Кажани»: Грюк, Діденко (к), Кисилюк, Гладенко, Тевкун, Бігун; Брова (л), Бокшан (л), Богатирьов, Бібер, Плясецький, Капаєв, Семенюк. Тренер – Угіс КРАСТІНЬШ.
Тривалість матчу: 123 хв. (29+27+27+26+14).
Судді: Козловський (Рівне), Гулька (Тернопіль).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Передрій – Діденко.
26 березня. Харків. ПС «Локомотив». 98 глядачів.

Гравці «Вінниці» явно знають якийсь секрет – як можна вдало грати проти «кажанів». От коли б ще й власних помилок було куди менше! Та все одно наставнику львів’ян Угісу Крастіньшу довелося добряче посушити голову над тим, які заміни спрацюють найкраще. Він частенько «тасував» гравців першого темпу і догравальників, а також довірився польському діагональнику Філіпу Бігуну та ліберо Юрію Бокшану. Утім, гру «Баркому-Кажану» зробив усе той же Тевкун, чиї потужні удари досягли мети цілих 28 разів(!). А вінничанам втретє поспіль не вистачило сил і впевненості у власних силах на тай-брейку.

«Локомотив» - «Новатор» - 3:1 (19:25, 25:19, 25:19, 26:24)
«Локомотив»: Плотницький, Дрозд, Томин, Полуян, Богдан, Осадца; Вієцький, Ковальов, Остапенко. Тренер – Ігор ЗЯБЛИЦЕВ.
«Новатор»: Сосимович (к), Турик, Паласюк, Заїка, Ковальчук, Осипенко; Федоренко (л), Булавко. Тренер – Роман КОВАЛЬЧУК.
Тривалість матчу: 104 хв. (28+24+24+28).
Судді: Гулька (Тернопіль), Козловський (Рівне).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Гармаш – Сосимович.
26 березня. Харків. ПС «Локомотив». 445 глядачів.

У заключному поєдинку домашнього туру «залізничники» зуміли вчасно зробити правильні висновки із невдалого стартового сету, тож надалі вже самі диктували на майданчику умови розвитку гри. І хоча в четвертій партії хмельничани змусили їх добряче похвилюватися, до тай-брейку справа таки не дійшла.

Одразу після матчу виступи господарів туру клубній прес-службі прокоментував їхній наставник…

Ігор ЗЯБЛИЦЕВ, головний тренер «Локомотива»:
- План мінімум виконано – ми потрапили до фіналу за чемпіонське звання незалежно від матчів 4-го туру у Львові. Тому нам психологічно буде грати простіше. Але, звичайно, тиснуть на нас поразки від «Баркома». Ігри виходять рівні, проте на кінцівку партій, де потрібен досвід, нас не вистачає. Нам просто необхідно «зловити» впевненість у тому, що «кажанів» можна і потрібно перемагати! Оскільки, програючи партії за рахунку 24:21 на свою користь, це неминуче позначається психологічно на гравцях.
- Який компонент гри «випав» у «Локомотива» в матчі з «Баркомом» на своєму майданчику?
- Провалили прийом. Звідси й не склалося у нападі. З нашого боку було мало задіяно в атаках перших темпів. У той же час крайні нападники – діагональники і догравальники – показали низький відсоток реалізації.
- Як будете налаштовуватися на четвертий тур?
- У Львові задіємо гравців, які не отримали достатньої ігрової практики по ходу сезону. Будемо пробувати різні комбінації гри. Оскільки завдання-мінімум у нас вже виконане, спробуємо нові тактичні задумки...
роздрукувати...

Новину додав: rofv
Джерело: ФВУ
Теги: Суперліга(ч)
Переглядів: 185 Коментарів: 0
Повернутися назад

Читайте також:

10.11.17 Суперліга (чоловіки). 3-й тур. Вінницький іспит для «Локомотива»
22.04.17 Суперліга (чоловіки). За 3-є місце. Бронзовий злет вінничан
17.03.17 Суперліга (чоловіки). Другий етап. Ігри за 1-4 і 5-8 місця. Хмельницький "кросворд" на чотирьох
22.01.17 Суперліга (чоловіки). 9-й тур. «Локо» сів на мілину «Дніпра», а «юристи» дали прочуханки «новаторам»
10.11.16 Суперліга (чоловіки). 3-й тур. "Родзинка" по-харківськи та три інтриги

Залишати коментaрі можуть лише зареєстровані користувачі
КАЛЕНДАР НОВИН
-
 ◄  Травень 2019  
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
АРХІВ
-

 
ТЕГИ
-
Суперліга(ж)261 Регіна(Рівне)226 пляжний волейбол150 Суперліга(ч)144 збірна України(ч)137 збірна України(ж)121 чемпіонат Європи(ж)55 чемпіонат області(ч)55 чемпіонат світу(ч)51 Патріот(Рівне)51 РАЕС(Вараш)51 чемпіонат Європи(ч)51 чемпіонат області(в)41 вища ліга(ч)41 чемпіонат області(ж)37 кубок України(ч)33 КАМАЗ-АГРО(Млинів)32 чемпіонат EEVZA30 вища ліга(ж)29 кубок України(ж)29 Ліга чемпіонів(ч)27 Хлібодар(Сарни)26 кубок ЄКВ(ч)26 Полісся(Полиці)25 кубок ЄКВ(ж)23 РОФВ23 Нива(Велике Вербче)22 чемпіонат Рівного21 чемпіонат світу(ж)21 НУВГП(Рівне)19
 
ВІДЕО
-


 
ФОТОАЛЬБОМ
-


-
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказанні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на РОФВ (rofv.org). Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів. 

© 2016-2019 РОФВ