-
-

Світову лігу у чоловіків виграла збірна Франції

10.07.2017

Двома вирішальними матчами за медалі в бразильському місті Курітіба завершилася чоловіча Світова ліга 2017 року.

У фінальному поєдинку зустрілися господарі турніру діючі олімпійські чемпіони бразильці і чемпіони Європи гравці збірної Франції.

Гра вийшла гідна фіналу і для виявлення переможця довелося провести всі п'ять партій. Першу виграла Бразилія 25:21, потім французи вирівняли становище 15:25 і навіть вийшли вперед - 23:25. Але четвертий сет знову був за представниками Південної Америки - 25:19.

Так що доля матчу і всього турніру тепер залежала від результату тай-брейка. Тут суперники ні в чому не хотіли поступатися один одному і все ж в самій кінцівці укороченою партії удача була на боці гостей - 13:15. Збірна Франції вдруге виграла цей престижний турнір (перший раз в 2015 році і теж в фінальному етапі в Бразилії).

Цікаво, що в останній раз господарі фінального турніру вигравали золоті медалі вже далекого 1996 року, коли в Роттердамі переможцем Світової ліги стала збірна Голландії. Після цього в 21 (!) турнірі господарям майданчика так і не вдалося піднятися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани.

У матчі за 3 місце збірна Канади виграла у США з рахунком 3:1 і вперше в своїй історії завоювала бронзові медалі Світової ліги.

Світова ліга 2017 року. чоловіки
Фінальний турнір. Курітіба (Бразилія)
фінал

Бразилія - ​​Франція 2:3 (25:21, 15:25 23:25 25:19, 13:15)
гра за 3-є місце
Канада - США 3:1 (18:25, 25:20, 25:22, 25:21)

Кращими гравцями фінального турніру стали:
MVP - Ервін Нгапет (Франція)
Символічна сімка:
Сполучний - Бенжамін Тоньютті (Франція)
Діагональний - Уоллес (Бразилія)
Блокують - Грехем Віграсс (Канада), Кевін Ле Ру (Франція)
Догравальники - Нгапет (Франція), Лукареллі (Бразилія)

12. (36). Греція

Нагадаємо, чоловіча збірна України в цьому році виграла Євролігу і завоювала право в 2018 році виступити в третьому дивізіоні Світової ліги.

Джерело: sport.ua