РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Турецький Вакіфбанк другий рік поспіль став клубним чемпіоном світу

10.12.2018

У Китаї завершився жіночий чемпіонат світу з волейболу серед клубних команд. У фінальному поєдинку зійшлися команди «Вакіфбанк» (Туреччина) і «Мінас» (Бразилія).

Перша партія вийшла дуже впертою і тільки в самій кінцівці туркені виграли з мінімальною перевагою 25:23. У другому сеті європейський клуб переміг 25:21 і в третьому - 25:19. Таким чином, «Вакіфбанк» вдруге поспіль став володарем почесного титулу, а взагалі турецька команда стає володарем золотих медалей четвертий рік поспіль. Ще відзначимо, що представники Туреччини більше всіх домагалися успіху в цьому турнірі: з 12 розіграшів - 7 перемог.

У матчі за третє місце ще один турецький клуб «ЕДЖЗАДЖІБАШІ» був сильнішим бразильської команди «Прайя» 3:0.

Клубний чемпіонат світу з волейболу. жінки
Китай. 9 грудня. фінал
«Вакіфбанк» (Туреччина) - «Мінас» (Бразилія) 3:0 (25:23, 25:21, 25:19)
Матч за 3 місце
«ЕДЖЗАДЖІБАШІ» (Туреччина) - «Прайя» (Бразилія) 3:0 (25:16, 25:18, 25:19)

Також були розіграні і інші місця з 5-го по 8-е всіх учасників фінального турніру. Цікаво, що на п'ятому місці опинилися волейболістки казахстанського «Алтаю», які провалили групову стадію, програвши всі три матчі.