-
-

Україна перемогла Білорусь, але поступилася суперникам першим місцем

16.06.2019

У запорізькому Палаці спорту «Юність» сьогодні відбувся матч шостого заключного туру групи С чоловічий «Золотої Євроліги» з волейболу. Збірна України приймала команду Білорусі.

Гості випереджали в турнірній таблиці українців на два очки, тому їх влаштовувала перемога з будь-яким результатом і навіть поразка в п'яти партіях. А нашій збірній для того, щоб посісти перше місце і завоювати право виступати у фінальному турнірі треба було обов'язково перемагати з рахунком 3:0 або 3:1.

Вже після першої партії становище для наших хлопців ускладнилося, оскільки українці поступилися суперникам в стартовому сеті 23:25. Однак до честі підопічних Угіса Крастіньша вони зуміли зібратися і у важкій боротьбі взяли дві наступні партії 25:23 та 25:22.

Таким чином, все вирішувалося в четвертій партії, де перемога кожного з суперників гарантувала їм перше місце в групі С. Гра тут йшла на рівних, але в середині сету гості вийшли вперед на три очки 13:16. Однак українці зуміли наздогнати суперника і вирівняти становище 19:19. На жаль, за рахунку 21:21, гості взяли три очки поспіль 21:24. Потім наші хлопці скоротили відставання до мінімуму 23:24, але в підсумку програли партію 23:25.

Далі вже результат тай-брейка особливого значення не мав. Збірна Білорусі вирішила своє завдання-мінімум і відстояла перше місце в групі С. І хоча у п'ятій партії українці виграли 15:11, на фінальний етап «Золотої Євроліги» пробилася Білорусь.

Збірна України грала у такому складі: Ян Єрещенко (набрав 17 очок), Максим Дрозд (11), Володимир Ковальчук (0). Олег Плотницький (15), Юрій Семенюк (17), Дмитро Віецькій (16), Денис Фомін, Горден Брова (обидва - ліберо) - стартовий. На заміну виходили Тимофій Полуян (1), Роман Хандролін (0), Владислав Діденко (1), Володимир Тевкун (3), Олег Шевченко (1), Олександр Гладенко (0).

Золота Євроліга. Чоловіки. 6-й тур
Група С. 15 червня
Україна - Білорусь 3:2 (23:25 25:23, 25:23, 23:25 15:11)
Фінляндія - Чехія 2:3 (25:18, 25:27, 15:25 25:21, 13:15)

Підсумкова турнірна таблиця групи С виглядає так:
1. Білорусь 6 матчів, 4 перемоги, 2 поразки, 13 очок, співвідношення партій 15 - 8

15 червня Україна - Білорусь 3:2

Ось так сьогодні обидві збірні України та жіноча, і чоловіча не змогли скористатися своїми шансами і вийти у фінальний турнір «Золотий Євроліги».

Джерело: sport.ua