-
-

Універсіада (жінки). Збірна України перемогла аргентинок

21.08.2017

Жіноча студентська збірна України перемогла збірну Аргентини в першому матчі на Всесвітній Універсіаді, яка триває у Тайбеї.

Аргентина – Україна – 0:3 (13:25, 20:25, 10:25)
Аргентина: Гонсалес 5, Носач, Забала 4, Кастильоне 8, Куратола, Коссар 5; Еспергуін (л), Булгарелла 1, Гарсія 1, Вера 1, Рейносо, Графф 1. Тренер - Марія Лаура Вінсенте.
Україна: Дегтярьова 3 (1 - атака, 0 – блок, 2 – подача), Дрозд 7 (4,1,2), Карпець 9 (4,5,0), Сильченкова 6 (5,1,0), Чернуха 18 (11/21, 6/11, 1/8), Кириченко 8 (6,1,1); Нємцева (л), Дудник 2 (2,0,0), Напалкова, Єфременко, Яцків. Тренер – Андрій Романович.
Судді: Ш.Кайзер (Франція), Хао Хсу Кен (Корея).
Тривалість матчу: 69 хв. (23+27+19)
21 серпня. Тайбей. 2500 глядачів.

Вже зі старту матчу українки показали, хто в домі господар, точніше, господарка. 6:1. До першої технічної перерви – 8:2. У суперника нічого не виходило в атаці, втім, наша команда мала перевагу за рахунок дій на сітці. Часто-густо помилялися і аргентинки. Далі – 13:5. На фінішу сету перевага стала двозначною – 25:13.

Легкий характер гри в першому сеті, судячи з всього, дещо розслабив українських волейболісток. У другому сеті Аргентина повела 3:0. Зав’язалася боротьба – 9:8 та 16:12 на користь «альбі-селесте». Але саме тут і відбувся перелом. Українки здійснили ривок 8:1 та повернули ініціативу в матчі – 20:17. Перемога – 25:20.

Ця партія і стала визначальною в матчі. В третьої партії підопічні Андрія Романовича не дали супернику ані шансу – 9:3, 16:6, 19:7 та 25:10 у підсумку.

3:0 – впевнений старт збірної України.

Кращою снайперкою матчу стала Анастасія Чернуха, яка набрала 18 очок, 6 з яких на блоці. Також на блоці відзначилася Діана Карпець – 5 очок. По 2 ейси в активі Дар’ї Дрозд та Марини Дегтярьової.

В цілому збірна України мала перевагу значну перевагу за ефективністю нападу - 33% (33 очки, 8 помилок) проти 0 (20, 20), на блоці – 14-3 та на прийомі – 33%-18% (відсоток успішного прийому – термінологія сайту Універсіади). Також аргентинки частіше помилялися – 22 проти 16-ти.

Наступний матч 22 серпня о 8.00. Суперник – збірна Канади, яка в першому матчі програла швейцаркам – 1:3 (25:22, 15:25, 20:25, 12:25).