-
css fb twitter google+ youtube
-
РОФВ РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ
-
-

-
-

Вища ліга (чоловіки). 5-й тур. День другий. Конкурс в перший квартет: дві команди на місце

30.01.2017
Заваір-Інваспорт

За підсумками 5-го туру по дві перемоги здобули тільки вінницький «ЕкоДім» та львівська «Булава» і майже гарантували собі місце в «топ-4». Ще на два місця принаймні чотири претенденти.

ОДЕСА

«Екодім» – «ХАЕС-НАЕК»– 3:0 (25:16, 26:24, 25:17)

«Екодім»: Вітковський, Суліма, С.А. Кушнір, Міщук, Олійніченко, Сидоренко; Дорош (л), Мазенко. Тренер – Валерій Копилов.
«ХАЕС-НАЕК»: Нікітчук (к), Бортник, Орловський, Маркевич, Олендер, Бажура; Маркевич (л), Хамський. Тренер – Сергій Харченко.
Судді: О.Коваленко (Біла Церква), О.Лобаньова (Харків).
Тривалість матчу: 57 хв. (19+21+17).
Кращі гравці (версія ФВУ): Сидоренко – Нікітчук.
29 січня. Одеса. Спорткомплекс СКА. 45 глядачів.

«Заваір» - «Інваспорт» – 1:3 (18:25, 25:16, 22:25, 23:25)
«Заваір»: Пархоменко, Чечін, Христов, Акінін, Пересунчак (к), Горбачов; Серебряков (л), Волков, Ярощук. Тренер – Максим Пархоменко.
«Інваспорт»: Зеленський, Антонюк, Кошкаров, Прохорчук, Нікіфоров, Полторацький (к); Ренкас (л), Завіруха, Білоблоцький, Цимовський. Тренер – Юрій Грицюта.
Судді: О.Лобаньова (Харків), О.Коваленко (Біла Церква).
Тривалість матчу: 80 хв. (18+19+21+22).
Кращі гравці (версія ФВУ): Чечін – Кошкаров.
29 січня. Одеса. Спорткомплекс СКА. 150 глядачів.

«Заваір» завдяки перемозі над «Інваспортом», перевага перед яким з уточненими даними, становила чотири очки, міг практично гарантувати собі місце в квартеті.

Розуміючі це, березівська команда потужно розпочала поєдинок – 6:3. Суперник перехопив лідерство, але доля сету була під питанням – 12:15, 13:16, поки господари майданчику не допустили купу помилок в усіх елементах, в першу чергу на прийомі, а також в атаці та на блоці – 18:25.

У другій партії стартову перевагу «Заваір» втримав. Розпочався сет з помилки «Інваспорту» на подачі. У свою чергу Олександр Чечін зробив два ейси, між якими граючий тренер Максим Пархоменко один в один заблокував Іллю Нікіфорова. 4:0. На влучну атаку Олександра Христова прийшовся промах суперника. 10:3. Відмінний стартовий заділ. Тайм-аут, взятий Юрієм Грицютою, зворухнув його підопічних. Вони фантастично заграли у захисті, потягнувши два закидання за спину блокуючим. 11:7. Втім «Заваір», а саме Сергій Пересунчак, пробив захист суперника. Знов блок від Пархоменка – 14:8. Ще один постріл від Пересунчака – 16:9. Кінцівка пройшла під контролем господарів майданчику, а завершився сет, як і розпочався, помилкою гостей на подачі. 25:16. Рахунок в матчі зрівнявся.

А ось наступні сети тримали вболівальників в напрузі до останніх розіграшів. Стартовий відрізок другого сету пройшов з невеличкою перевагою «Заваіра». 8:5 – після атаки Олександра Христова в «3 метри». Збірна України серед глухих спортсменів швидко відіграла відставання – 10:10. Два блоки Олександра Горбачова, який закрив Іллю Нікіфорова та дві помилки суперника. «+4» у господарів майданчику – 14:10. Ще деякий час «Заваір» утримував перевагу – 17:14, 19:17, але суперник переломив хід гри. Спочатку за рахунок блокування вийшов вперед – 20:19, а потім Олександр Білоблоцький двома ейсами довів перевагу до трьох балів – 22:19. 0:5 – програв відрізок «Заваір», і це зумовило підсумок партії. І ще дві помилки в нападі під завісу – 22:25.

Четвертий сет певний час проходив в рівній боротьбі – 6:6, 10:10, 14:14. Далі «Інваспорт» за рахунок блокування вийшов вперед, а потім довів перевагу до чотирьох очок – 21:17. Підопічні Максима Пархоменка боролися до кінця та скоротили відставання до мінімуму – 22:23 після удару Сергія Пересунчака. І наступний зйом «Заваір» взяв, а ось зробити «брейк» не зумів, не впоравшись з атакою Іллі Нікіфорова. 25:23 – «Інваспорт» переміг в партії, а з нею і в матчі – 3:1.

«Інваспорт» вийшов на четверте місце за рахунок більшої кількості перемог – вісім проти семи, хоча поступається «Заваіру» за очками – 21-22. Втім, якщо «Заваір» націлюється на потрапляння в першу четвірку, то перед спортсменами «Інваспорта» турнірних задач не стоїть, найважливіше – підготовка до крупних міжнародних змагань серед глухих.

ЛУЦЬК

«Бахмут-ШВСМ» – «Олюртранс» – 3:1 (25:23, 23:25, 25:17, 25:18)

«Бахмут»: Корнієнко (к), Ковальчук, Корнєєв, Пономаренко, Сич, Бороздін; Скрєбцов (л), Білий, Мартирасян. Тренер – Олександр Мирний.
«Олюртранс»: Гупало (к), Копитюк, Лисобей, Сидор, Семенюк, Пилипенко; Мельник (л), Положевець, Янчук, Панкратенков. Тренер – Ігор Рясик.
Судді: Ю.Баранюк (Київ), Ю.Тесліцький (Чернівці).
Тривалість матчу: 88 хв. (24+23+20+21).
29 січня. Луцьк. Спорткомплекс ОДЮСШ. 125 глядачів.

«Булава» - «Локомотив-ХДВУФК №1» - 3:0 (25:13, 25:16, 25:21)
«Булава»: Станько, Палій, Ігнатеня, Гриців, Чарнош, Найда (к); Федів (л), Штундер. Тренер – Мальчицький.
«Локомотив»: Велецький, Калатинець (к), Утробін, Довгий, Ковальов, Новохацький; Мамедов (л), Гайдаренко, Гуршал, Нагорний. Тренер – Анатолій Янущик.
Судді: Ю.Тесліцький (Чернівці), Ю.Баранюк (Київ).
Тривалість матчу: 69 хв. (23+24+22).
Кращі гравці (версія ФВУ): Ігнатеня – Утробін.
29 січня. Луцьк. Спорткомплекс ОДЮСШ. 45 глядачів.

ЛЬВІВ

«Педуніверситет-ШВСМ» - «Спартак» - 2:3 (25:19, 19:25, 16:25, 25:23, 9:15)

«Педуніверситет»: Педора (к), Знак, Камінський, Муравко, Авраменко, Лукьянець. Тренер – Роман Носко.
«Спартак»: Яковлєв, М.Скукіс, Плоскіна (к), Тарканій, В.Скукіс, Іванко; Хваста (л), Левко, Діаніч, Попович, Вольф. Тренер – Василь Скукіс.
Судді: Яцик (Львів), Столяр (Рівне).
Тривалість матчу: 88 хв. (21+18+18+20+11).
Кращі гравці (версія ФВУ): Педора – В.Скукіс.
29 січня. Львів. Спорткомплекс ТК НЛТУУ. 40 глядачів.

«ХОВУФКС-Юракадемія-2» – «Барком-Кажани-2» – 1:3 (11:25, 25:21, 21:25, 12:25)
ХОВУФКС: Столбунов (к), Лойтаренко, Тюрін, Таран, Тур, Уваров; Анохін (л), Карімов. Тренер – Гоар-Вартануш Трусова.
«Барком-2»: Дроботюк, Тонявський, Петращук, Коваль, Нестеренко (к), Савків; Жуков (л), Олексюк, Рижов. Тренер – Владислав Лазарчук.
Судді: Столяр (Рівне), Яцик (Львів).
Тривалість матчу: 73в. (16+20+21+16).
Кращі гравці (версія ФВУ): Столбунов – Тонявський.
29 січня. Львів. Спорткомплекс ТК НЛТУУ. 60 глядачів.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

СК «Херсон-Сіті-Нова Каховка ДЮСШ» – «Новатор-2-Прикордонник» - 0:3 (16:25, 15:25, 20:25)

«Херсон»: Іванов, Висоцький, Волков, К.Богдан, Семен (к), Паленко; О.Бойко (л), Є.Бойко (л), Антонов, Кривошликов, Лаєвський, Антонов. Тренер – Петро Бойко.
«Новатор-2»: Онищук, Гандзій, Попов (к), Осипенко, Білан, Турик; Філіпенко (л), Волощук, Пшеничний, Булавко, Антонюк. Тренер – Віталій Сосімович.
Судді: В.Копач (Вінниця), А.Дячук (Хмельницький).
Тривалість матчу: 61 хв. (21+19+21).
29 січня. Хмельницький. ФОК «Новатор». 50 глядачів.

«Колос-Роднічок» - «НУФВСУ» - 3:0 (25:9, 25:10, 25:14)
«Колос»: Комаров, Нагірний, Чекан, Протас, Ратушняк, Гнат; Кошельник (л). Тренер – В’ячеслав Гриньов.
«НУФВСУ»: Бовсуновський, Дмитрук (к), Палько, Порхун, Гринюк, Любич; Малаєв (л), Острогляд. Тренер – Братчик.
Судді: А.Дячук (Хмельницький), В.Копач (Вінниця).
Тривалість матчу: 44 хв. (14+14+16).
29 січня. Хмельницький. ФОК «Новатор». 30 глядачів.

ТУРНІРНА СИТУАЦІЯ

«ЕкоДім». За підсумками 5-го туру вінницький «ЕкоДім» вже майже гарантував собі путівку у 2-й етап змагань. У команди Валерія Копилова 11 перемог, у п’ятої команди – сім при чотирьох матчах, які залишилися. Звісно, ніхто і не сумнівається, що «ЕкоДім» буде в «четвірці». Набагато цікаво, як розгортається боротьба за решту квитків у фінальну частину.

«Булава». Львівська команда суттєво підвищила свої шанси, здобувши дві перемоги і відірвалася від «Бахмуту», який йде третім, на 1 перемогу та 4 очки. І вже в наступному турі, граючи з одним з аутсайдерів «НУФВСУ» та «Херсон-Сіті», який зараз зовсім не той, що в першій частині чемпіонату, львів’яни можуть забезпечити собі місце в квартеті. І робити це треба саме в наступному турі, адже в заключному їх чекають «ЕкоДім», нехай немотивований, та «Заваір», у якого з мотивацією все буде гаразд. В боротьбі за решту місць ситуація доволі туманна.

«Бахмут», «Інваспорт», «Заваір», «Херсон-Сіті». Незважаючи на те, що після 5-го туру за очками до першої четвірки підтягнулися «Колос-Роднічок», «Новатор-2», «Олюртанс» та «Барком-2», все ж таки окреслимо коло претендентів командами, які мають, біль високі турнірні показники, а саме кількість перемог – це, нагадуємо, першій критерій для визначення кращих.

Більш високими виглядають шанси «Бахмуту» та «Інваспорту», які мають шанси, якщо не на максимальний здобуток, то на три перемоги так точно. Наприклад, столична команда тричі зіграє з командами і з самого підвалу турнірної таблиці. А «Бахмут», якщо і допустить осічку в 6-му турі, скажемо в матчі з «Новатором-2», який цілком може задіяти гравців з першої команди, адже в ці терміни Суперліга відпочиває, то в останньому, домашньому, турі напевно візьме максимум. Втім «Заваір» може перемогти і в усіх чотирьох матчах. І тут також є свої фактори впливу. Так в найближчому турі результат залежатиме ще і від того, чи задіє гравців Суперліги «Барком». В 7-му турі викликає сумніви матч з «Булавою», але до того часу львівська команда вже може вирішити турнірну задачу. В решті матчів команда з Березовки цілком може добитися перемог.

У «Херсон-Сіті», портом приписки якого є Нова Каховка, такий же календар, як у «Заваіра», але, судячи з результатів 5-го туру, херсонці знаходяться далеко не в найкращому стані - програли суперникам, які йшли нижче в чемпіонаті. Крім того, в 6-му турі херсонці саме у Львові гратимуть з «Булавою», якій конче потрібні перемоги. З «Олюртрансом» та «Баркомом-2» очікується серйозна боротьба з приблизно рівними шансами, і лише зі «Спартаком» може бути простіше.
роздрукувати...

Новину додав: rofv
Джерело: ФВУ
Теги: вища ліга(ч)
Переглядів: 202 Коментарів: 0
Повернутися назад

Читайте також:

28.09.17 Вища ліга (чоловіки). Три новачки та «Фаворит»
01.08.17 Новий чемпіонат зіграємо за "італійською" системою!
05.12.16 Вища ліга (чоловіки). 4-й тур. Визначилося коло претендентів на потрапляння у фінальну четвірку
28.11.16 Вища ліга (чоловіки). «Інваспорт» «дає вугілля»
14.11.16 Вища ліга (чоловіки). 2-й тур. Без поразок лише «ЕкоДім»

Залишати коментaрі можуть лише зареєстровані користувачі
КАЛЕНДАР НОВИН
-
 ◄  Січень 2019  
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
АРХІВ
-

 
ТЕГИ
-
Суперліга(ж)228 Регіна(Рівне)195 пляжний волейбол143 збірна України(ч)131 Суперліга(ч)125 збірна України(ж)114 чемпіонат області(ч)52 чемпіонат світу(ч)51 чемпіонат Європи(ж)50 чемпіонат Європи(ч)47 Патріот(Рівне)45 РАЕС(Вараш)42 чемпіонат області(в)37 вища ліга(ч)36 чемпіонат області(ж)33 чемпіонат EEVZA30 КАМАЗ-АГРО(Млинів)30 кубок України(ч)28 кубок України(ж)28 вища ліга(ж)25 кубок ЄКВ(ч)24 Ліга чемпіонів(ч)24 Полісся(Полиці)23 РОФВ23 Хлібодар(Сарни)22 кубок ЄКВ(ж)22 чемпіонат світу(ж)21 НУВГП(Рівне)19 Вікторія(Сарни)17 студентська ліга(ч)17
 
ВІДЕО
-


 
ФОТОАЛЬБОМ
-


-
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказанні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на РОФВ (rofv.org). Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів. 

© 2016-2019 РОФВ