Визначено володарів кубку ЄКВ у чоловіків та жінок

10.04.2018

Кубок ЄКВ. чоловіки
Фінал. другий матч
«Зіраат Банкас» (Анкара, Туреччина) - «Бєлогор'є» (Бєлгород, Росія) 2:3 (25:21, 26:24, 26:28, 21:25, 11:15)
Перший матч - 0:3

Після впевненої перемоги в Бєлгороді господарів майданчика з рахунком 3:0 мало хто вірив в те, що у себе в Анкарі турецький клуб «Зіраат Банкас» зможе чинити гідний опір росіянам.

Але гра показала, що в фіналі європейського клубного турніру слабких суперників не буває. Так вже перший сет виявився за турецькими волейболистами 25:21. Друга партія вийшла більш напруженою, але в самій кінцівці знову господарі поля були трохи більш вдалим 26:24.

Більш того, «Зіраат Банкас» був близький до того, щоб виграти і третю партію, а разом з нею і сам матч, щоб перевести з'ясування відносин в «золотий» сет. Але, маючи матчбол 24:23, турецький клуб втратив свій шанс, чим скористалися Бєлгородці - 26:28.

Вирішальною ж тут, як виявилося у всьому фіналі, стала четверта партія. Її виграли волейболісти «Білогір'я» 25:21 і вже незалежно від результату тай-брейка стали святкувати перемогу в Кубку ЄКВ (п'ятий укорочений сет знову взяли росіяни 15:11).

Кубок ЄКВ. жінки
«ЕДЖЗАДЖІБАШІ» (Стамбул, Туреччина) - «Мінчанка» (Мінськ, Білорусь) 3:0 (25:17, 25:17, 25:17)
Перша гра 3:1

У Стамбулі сьогодні відбулася повторна зустріч фіналістів жіночого Кубка ЄКВ. Місцевий клуб «ЕДЖЗАДЖІБАШІ» приймав білоруську «Мінчанка».

Після перемоги в гостях з рахунком 3:1 турецькі волейболістки вважалися явними фаворитами цього протистояння. Так воно і вийшло. У другій грі гравці «ЕДЖЗАДЖІБАШІ» знову були сильнішими, тепер уже 3:0. Цікаво, що всі три партії завершилися з однаковим результатом 25:17.