-
-

Визначилися перші чвертьфіналісти чемпіонату Європи

30.08.2017

В Польщі завершилися матчі групового етапу чемпіонату Європи з волейболу серед чоловіків. Переможцями груп стали збірні Сербії, Німеччини, Росії та Бельгії.

У групі А волейболісти Сербії обіграли Фінляндію з рахунком 3:0, а господарі турніру поляки з таким же рахунком завдали поразки команді Естонії. Серби зайняли перше місце і вийшли в 1/4 фіналу, Польща і Фінляндія зіграю ще в 1/8 фіналу, Естонія відправляється додому.

Чемпіонат Європи. Чоловіки.
Група А. Гданськ. 28 серпня

Сербія - Фінляндія 3:0 (25:20, 25:18, 34:32)
Естонія - Польща 0:3 (21:25, 24:26, 22:25)

Підсумкове становище команд в групі А:
1. Сербія 3 матчі, 8 очок (3 перемоги, 0 поразок), співвідношення партій 9 - 2
2. Польща 3, 6 (2, 1), 6 - 3
3. Фінляндія 3, 2 (1, 2), 3 - 8
4. Естонія 3, 2 (0, 3) 4 - 9

У групі В Німеччина була сильнішою Словаччини 3:0. І тут же італійська збірна в трьох сетах перемогла Чехію. Німецька команда вже в чвертьфіналі, в 1/8 вийшли Італія та Чехія, Словаччина залишає турнір.

Група В. Щецін. 28 серпня
Німеччина - Словаччина 3:0 (25:18, 26:24, 25:23)
Італія - ​​Чехія 3:0 (27:25, 28:26, 26:24)

Підсумкове становище команд в групі В:
1. Німеччина 3, 8 (3, 0), 9 - 2
2. Італія 3, 7 (2, 1), 8 - 3
3. Чехія 3, 2 (1, 2), 3 - 7
4. Словаччина 3, 0 (0, 3) 1 - 9

У групі С третю перемогу і знову з рахунком 3:0 здобула збірна Росії. На цей раз росіяни обіграли іспанців. Збірна Болгарії також в трьох партіях переграла Словенію. Росія - в 1/4 фіналу, Болгарія і Словенія - в 1/8 фіналу, Іспанія вибуває з боротьби.

Група С. Краків
Росія - Іспанія 3:0 (25:19, 25:13, 25:23)
Болгарія - Словенія 3:0 (25:22, 28:26, 25:17)

Підсумкове становище команд в групі С:
1. Росія 3, 9 (3, 0), 9 - 0
2. Болгарія 3, 6 (2, 1), 6 - 3
3. Словенія 3, 3 (1, 2), 3 - 6
4. Іспанія 3, 0 (0, 3) 0 - 9

І, нарешті, в групі D Бельгія виграла у Голландії 3: 0 (цікаво, що всі три партії завершилися з однаковим рахунком 25:21). Французи з тим же підсумковим результатом перемогли команду Туреччини. У цій групі Бельгія - перша і вийшла в чвертьфінал, Франція і Туреччина - в 1/8 фіналу. Для голландських волейболістів турнір вже завершений.

Група D. Катовіце
Бельгія - Голландія 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
Франція - Туреччина 3:0 (25:23, 25:23, 25:22)

Підсумкове становище команд в групі D:
1. Бельгія 3, 7 (3, 0), 9 - 4
2. Франція 3, 6 (2, 1), 8 - 5
3. Туреччина 3, 4 (1, 2), 5 - 8
4. Голландія 3, 1 (0, 3) 3 - 9

Таким чином, збірні Сербії, Німеччини, Росії та Бельгії стали переможцями груп і чекають суперників в чвертьфіналі 31 серпня.