-
-

Юнацький чемпіонат Європи U-20 виграла збірна Росії

22.07.2018

У першому півфінальному матчі в голландському місті Гаага зустрічалися збірні Чехії та Бельгії.

Першу партію виграли чеські волейболісти 25:17. Потім бельгійцям вдалося вирівняти становище 25:14. Але чергові два сети знову були за командою Чехії 25:23 і 25:21.

У другому півфіналі в матчі Росія - Нідерланди малюнок гри повторився повністю. Тут перший, третій і четвертий сет виграли росіяни і тільки в другій партії сильнішими виявилися голландці.

Чемпіонат Європи 2018 року. U-20
Юнаки. Півфінали
Гаага (Нідерланди)
21 липня
Чехія - Бельгія 3: 1 (25:17, 14:25, 25:23, 25:21)
Росія - Нідерланди 3: 1 (25:23, 20:25, 25:12, 25:22)

Паралельно пройшли стикові матчі за 5-8 місця. Польща перемогла Білорусь 3:1, а Німеччина виграла у Італії 3:2

Стикові матчі за 5-8 місця
21 липня
Польща - Білорусь 3:1 (29:27, 26:28, 25:21, 25:16)
Німеччина - Італія 3:2 (25:21, 21:25, 25:23, 23:25 18:16)

Таким чином в фінальному поєдинку зустрілися команди Росії та Чехії.

Гра пройшла напружено і до самого останнього розіграшу не був ясний її результат. Перший і третій сети взяли чеські волейболісти 25:18 і 25:21. У другій і четвертій партіях сильнішими виявилися росіяни 25:13 і 25:18. Так що питання про переможця чемпіонату вирішувалося на тай-брейку.

І тут суперники довго не хотіли поступатися один одному. Тільки з рахунком 18:16 перемогла збірна Росії.

Юнаки. фінал
22 липня
Росія - Чехія 3:2 (18:25, 25:13, 21:25, 25:18, 18:16)

У матчі за 3-є місце зустрілися господарі цього чемпіонату - команди Бельгії та Нідерландів. Тут теж суперники були гідні один одного. Чого, наприклад коштує перша партія, яка завершилася з рахунком 35:33 на користь бельгійців. У двох наступних сетах кінцівка також залишалася за збірною Бельгії 25:21 і 25:20.

Матч за 3 місце
Бельгія - Нідерланди 3:0 (35:33, 25:21, 25:20)

У поєдинку за 5 місце збірна Німеччини в чотирьох партіях здолала польських волейболістів.

Матч за 5 місце
Німеччина - Польща 3:1 (21:25, на 25:23, 25:22, 25:16)

І, нарешті, в матчі за 7 місце команда Італії завдала відчутної поразки збірної Білорусі 3:0. Особливо явно проявилося перевагу італійців в третій партії, що завершилася в їх користь 25: 9.