-
-

-
-

Збірна України U-18 стартувала на чемпіонаті Європи з однієї перемоги в трьох матчах

09.04.2018

У першому турі в словацькому місті Пухов збірна України зустрічалася з командою Італії і програла з рахунком 0:3. Найбільша кількість очок нашій збірній принесли Данило Уривкін (11 очок) і Григорій Цюпин (7 очок).

В інших матчах групи 2 волейболісти Бельгії перемогли французів 3:1, а росіяни обіграли господарів турніру словаків 3:0.

Україна - Італія 0: 3 (17:25, 22:25 15:25)
Росія - Словаччина 3: 0 (25:23, 25:17, 25:12)
Бельгія - Франція 3: 1 (25:17, 17:25, 25: 8, 25:18)

Зустрічаючись з командою Бельгії українські волейболісти знову зазнали поразки в трьох сетах - 17:25, 20:25, 14:25. На жаль, в нашій збірній не знайшлося лідера, який повів би партнерів за собою. Про це свідчить той факт, що найрезультативнішим у нас став Владислав Щуров, який набрав 6 очок. У той же час у суперників гравці Плашке і Роті принесли своїй команді 14 і 13 очок відповідно.

З інших поєдинків групи 2 відзначимо перемогу Італії над Росією 3:1 і збірної Франції над Словаччиною 3:0.

У третьому турі фінального турніру чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків віком до 18 років в Словаччині, де грають команди групи 2, збірна України зустрічалася з місцевими однолітками.

У першій партії підопічні Сергія Скрипки виглядали дуже впевнено і добилися успіху з рахунком 25:16. У другому сеті суперники вже грали на рівних, але в самій кінцівці більш вдалими виявилися українці 28:26. А ось у третій партії сильнішими були волейболісти Словаччини 25:20.

У четвертому сеті наші хлопці довгий час вели в рахунку, але не змогли втримати свою перевагу і програли на більше-менше 25:27. І все ж на тай-брейку збірна України добилася позитивного результату 15:11 і 3:2 в матчі.

У цій же групі Росія перемогла Францію з рахунком 3:0. Матч команд Італії та Бельгії відбудеться трохи пізніше.

Україна - Словаччина 3:2 (25:16, 28:26, 20:25, 25:27, 15:11)
Росія - Франція 3:0 (25:19, 25:15, 25:20)
Італія - ​​Бельгія (Гра відбудеться пізніше)

6. Словаччина 3, 1, (0, 3), 2 - 9

Матчі четвертого туру пройдуть 11 квітня. У ньому зустрінуться: Україна - Росія (поєдинок розпочнеться о 16 годині за київським часом), Бельгія - Словаччина, Італія - ​​Франція.