-
-

Зеніт встановив рекорд Ліги чемпіонів

14.05.2018

У першому півфінальному матчі на майданчик вийшли команди «Любе Чивітанова» (Італія) і «Закса» з Польщі. Перший сет виграли італійці 25:21. У другій партії вже сильнішими виявилися гравці польського клубу 25:22. Однак в подальшому «Кучино-Лубе» явно додала і перемогла в двох наступних сетах 25:15 і 25:18.

Ліга чемпіонів. Чоловіки. «Фінал чотирьох». Перший півфінал
«Любе Чивітановае» (Італія) - «Закса» (Польща) 3:1 (25:21, 22:25 25:15, 25:18)

Суперник команди «Любе Чивітанова» визначався в другому півфіналі, де зіграли господарі майданчика волейболісти «Зеніту» і ще один італійський клуб «Перуджа».

Поєдинок пройшов з відчутною перевагою казанської команди, яка здобула «суху» перемогу. У стартовій партії господарі перемогли 25:22. Другий і третій сети «Зеніт» виграв з однаковим рахунком - 25:20.

Ліга чемпіонів. Чоловіки. «Фінал чотирьох». другий півфінал
«Зеніт» (Казань, Росія) - «Перуджа» (Італія) 3: 0 (25:22, 25:20, 25:20)

У матчі за 3-е місце, зустрічалися команди «Перуджа» (Італія) - «Закса» (Польща).

Першу партію виграли польські волейболісти 25:17. Потім «Перуджа» з великими труднощами відновила рівновагу 29:27. Третій сет знову був за командою «Закса» 25:19. А в четвертій партії перемогли волейболісти Італії 25:23.

Таким чином, доля бронзових нагород вирішувалася на тай-брейку. Його виграла «Перуджа» з рахунком 15:7.

Ліга чемпіонів. Чоловіки. «Фінал чотирьох». Матч за 3 місце
«Перуджа» (Італія) - «Закса» (Польща) 3: 2 (17:25, 29:27, 19:25, 25:23, 15:7)

«Фінал чотирьох» чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів сезону 2017-2018 років завершився в неділю яскравим поєдинком місцевого «Зеніту» і італійського клубу «Любе Чивітанова» з міста Чивітанова-Марке. Суперники провели на майданчику більше двох годин, зіграли п'ять партій і тільки в самій його кінцівці господарі поля зуміли домогтися бажаного результату.

Першу партію виграв «Зеніт» 29:27. У другій партії сильніше вже були гості 25:18. Більш того, і в третьому сеті італійський клуб зумів виграти 25:23 і вийшов вперед по партіях в цьому матчі. З великими зусиллями росіяни вирівняли становище - 25:23 в четвертій партії.

А п'ятий укорочений сет став для всіх - гравців, тренерів та вболівальників - справжнім випробуванням нервів. Суперники ніяк не хотіли поступатися один одному і лише з рахунком 17:15 цей тай-брейк виграв «Зеніт».

Ліга чемпіонів. Чоловіки. фінал
«Зеніт» (Казань, Росія) - «Кучино-Лубе» (Чивитанова-Марке, Італія) 3: 2 (29:27, 18:25, 23:25 25:23, 17:15)

Таким чином «Зеніт» встановив рекорд Ліги чемпіонів, вигравши почесний трофей в четвертий раз поспіль. І ще - останні сім фіналів чоловічої Ліги чемпіонів виграють тільки російські команди.